Selena Gomez zaniepokoiła fanów. Wszystko przez drżące dłonie. Ma to związek z chorobą, która utrudnia jej życie

Selena Gomez od lat otwarcie mówi o zdrowiu psychicznym. Zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Zmagała się również z depresją i napadami lękowymi. Na TikToku opublikowała nowe wideo, a fani zasypali ją pytaniami o zdrowie. Ich uwagę przykuły drżące dłonie artystki.

Selena Gomez ma za sobą przeszczep nerki, który był spowodowany toczniem (choroba autoimmunologiczna, która atakuje organy wewnętrzne). Dawcą została jej wieloletnia przyjaciółka Francia Raisa. Oprócz tocznia i przeszczepu, do którego doszło w 2017 roku, artystka ze względu na tę chorobę musiała poddać się chemioterapii. Na jakiś czas zniknęła z mediów, by skupić się na powrocie do zdrowia. Teraz regularnie publikuje treści na TikToku i raczej nie spodziewała się, że nowe wideo aż tak wystraszy fanów. Już zdążyła rozwiać ich obawy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donatella Versace zrobiła sobie krzywdę medycyną estetyczną, a Peltz trudno poznać. Te gwiazdy poszły pod nóż chirurga

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"

Fani niepokoją się o Seleną Gomez. Wszystko przez drżące dłonie 

Selena Gomez opublikowała na TikToku nowe wideo, na którym zaprezentowała fanom, jak wygląda jej pielęgnacja twarzy i ekspresowy makijaż. Uwadze internautów nie umknął fakt, że podczas prezentacji użytych produktów dłonie Gomez wyjątkowo mocno drżały. To spowodowało falę pytań o jej samopoczucie. 

Pojawiły się i mniej przychylne opinie. Według nich Gomez miała być zestresowana prezentowaniem tajników makijażu, co ujawniło jej ciało. Artystka jest założycielką marki kosmetycznej Rare Beauty, a jej produkty cieszą się dużą popularnością. Pracując na sesjach i planach filmowych miała okazję podglądać sławnych wizażystów i uczyć się od nich trików. Jest więc mało prawdopodobnym, by odczuwała stres przed kamerą. 

Gomez nie trzymała fanów w niepewności: 

Trzęsą się [dłonie - przyp. red.] z powodu moich leków na toczeń - napisała w sekcji komentarzy na TikToku.

Warto zaznaczyć, że toczeń jest dosyć ciężką chorobą autoimmunologiczną. Wciąż nie udało się opracować leku, który mógłby skutecznie go zwalczyć.

W filmie dokumentalnym z 2022 roku, "Selena Gomez: My Mind & Me", gwiazda szczegółowo opisała walkę z toczniem. Dodała wówczas, że odczuwa bardzo mocny ból stawów. W wywiadach Selena Gomez podkreślała, że choroba autoimmunologiczna zmieniła jej spojrzenie na sprawy związane ze zdrowiem. Artystka bardzo mocno angażuje się w działania dotyczące ogólnej troski o kondycję psychiczną i fizyczną. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.