"Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław przyłapani na namiętnościach. "Jak nastolatki"

Uczestnicy "Sanatorium miłości" pozwalają sobie na coraz to odważniejsze kroki. W najnowszym odcinku widzowie byli świadkami czułości wymienianych przez Ulę i Zdzisława. Czyżby emeryci spróbowali stworzyć razem poważny związek?

Piąta edycja "Sanatorium miłości" nabrała rumieńców. W najnowszym odcinku Ula i Zdzisław poszli na całość. Bohaterowie reality show w pewnym momencie zastygli w namiętnym pocałunku. Wszystko zarejestrowały kamery zamontowane w korytarzu hotelu.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław dali się ponieść. Internauci zachwyceni. "Mają w sobie radość dziecka"

Nagranie ze schadzki Uli i Zdzisława opublikowała na Instagramie inna kuracjuszka, Asia. Ona również została zarejestrowana na kamerach. Przez moment mogliśmy zobaczyć, jak siwowłosa modelka otwiera drzwi do swojego pokoju i zaprasza do niego Zbyszka.

Ale nas przyłapali! Tak trudno się rozstać... Ciąg dalszy przygód w zamku już za tydzień!

Na gorące gesty Uli i Zdzisława entuzjastycznie zareagowali internauci, którzy byli zachwyceni takim obrotem spraw. Fani piątego sezonu "Sanatorium miłości" niemal od samego początku kibicują Uli i Zdzisławowi.

 
Jak nastolatki na koloniach!
Mają w sobie radość dziecka i dojrzałość swoich lat. To zaprocentowało w tworzeniu wspaniałych, pełnych zabawy chwil. Ile zamieszania w poszukiwaniach, zaglądania do sal. Jednocześnie czułe pożegnania, które wbrew regułom stają się bardzo bliskie.
Tak właśnie powinno wyglądać życie każdego seniora, bez zmartwień i trosk - komentowali internauci na facebookowym profilu "Sanatorium miłości".

Co ciekawe, w poprzednich odcinkach Zdzisław zaprosił na randkę Anitę. Decyzja emeryta wywołała u widzów zmieszanie. Ku uciesze fanów, 66-latek szybko zrozumiał, że nie stworzy trwałej relacji z emerytowaną dentystką.

Kibicujecie Uli i Zdzisławowi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.