"Chłopaki do wzięcia". Sebastian wystąpił w innym programie. Miał krótkie włosy i "był piękny"

Jednym z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia" jest Sebastian zwany Jezusem. Jego znakami rozpoznawczymi są m.in. gęsta broda oraz długie włosy i paznokcie. Okazuje się, że kiedyś mężczyzna wyglądał zupełnie inaczej. Poznalibyście go?

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" twierdzi, że specyficzny wygląd pozwala mu żyć w zgodzie z naturą. Mężczyzna jest entuzjastą ekologicznego stylu życia. Pojawił się w programie, by znaleźć miłość. Szuka wybranki, która będzie w stanie zrozumieć jego podejście do życia. Okazuje się, że nie zawsze wyglądał tak, jak teraz.

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"

"Chłopaki do wzięcia". Tak kiedyś wyglądał Sebastian. Co za metamorfoza!

Serial dokumentalny "Chłopaki do wzięcia" od 2012 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Polsat wypromował wielu uczestników, w tym lubianego przez widzów Sebastiana. Wygląda na to, że mężczyzna ma już doświadczenie przed kamerą. W 2017 roku wystąpił w show "Druga twarz" w TTV. Format polegał na zmianie wyglądu osób, które swoją aparycją nierzadko wzbudzały kontrowersje. W roli prowadzącej występowała Karolina Gilon. Jezus był jednym z bohaterów pierwszego sezonu programu.

W "Drugiej twarzy" Sebastian poddał się metamorfozie. Tuż po przeprowadzonej zmianie wyglądał jak zupełnie inny człowiek. Mężczyzna miał wymodelowaną fryzurę, przystrzyżoną brodę i dobrze dobrane ubrania. Odmieniony look pozwolił wyeksponować rysy twarzy, które od lat skrywane były pod gęstą czupryną. Zmienił się nie do poznania.

Sebastian 'Jezus' w programie 'Druga twarz'Sebastian 'Jezus' w programie 'Druga twarz' Fot. YouTube / TTV [Druga twarz]

Mężczyzna sam nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył w lustrze. Tak zareagował na swoją zmianę:

WOW. Niesamowite - wyznał Sebastian w programie "Druga twarz".

Swojego zachwytu nad przemianą Jezusa nie kryła również prowadząca Karolina Gilon.

Jesteś naprawdę piękny - wyznała Karolina Gilon w programie "Druga twarz".

Fragment odcinka z niesamowitą metamorfozą Sebastiana znajduje się na oficjalnym kanale TTV w serwisie YouTube. W komentarzach pod filmem z jego udziałem pojawiło się sporo komplementów od widzów.

Myślałam, że ma 45 lat... a to młody, przystojny chłopak.
Oj tak, wygląda lepiej.
Model - czytamy w komentarzach na YouTubie.

Mimo wielu pochwał bohater hitu Polsatu nie zdecydował się na utrzymanie wyglądu zaproponowanego w "Drugiej twarzy", co widzimy w kolejnych odcinkach "Chłopaków do wzięcia"

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: