"Chłopaki do wzięcia". Podglądamy mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek przeprowadził się na Mazury do Danusi. Uwili tam sobie całkiem niezłe gniazdko. Szczególną uwagę zwraca malownicza, pełna krajobrazów okolica.

Krzysztof, doskonale wszystkim znany jako Bandziorek, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna po latach bezskutecznych poszukiwań w końcu odnalazł szczęście u boku Danusi. Specjalnie dla ukochanej Bandziorek postanowił nieco zmienić dotychczasowe życie, zrezygnował nawet ze szkodliwych nałogów. Para niedawno zamieszkała w domu Danusi na Mazurach. Zobaczcie, jak uroczo wyglądają ich wspólne cztery kąty. Okolica też robi duże wrażenie. 

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska pokazała nam coś, co ma w domu od lat. Tego się nie spodziewaliśmy

'Chłopaki do wzięcia'. Karina i Stefan"Chłopaki do wzięcia". Karina rozprawia przed kamerą o bzykaniu

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek i Danusia mieszkają razem na Mazurach 

Trzeba przyznać, że Bandziorek jest jedną z największych gwiazd programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna z drobnymi przerwami występuje w nim od samego początku produkcji, czyli od 2012 roku. Krzysztof długi czas nieustannie poszukiwał miłości. W końcu spotkał Danusię i u jej boku planuje przyszłość. Ostatnio Danusia wyjawiła, jaki ma sprytny plan na uzębienie partnera. Teraz para uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała wspólne lokum. Okazuje się, że Bandziorek dla Danusi nieco zmienił swoje życie. Zdecydował się na odważny krok i przeprowadzkę na drugi koniec Polski.

'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach fot. screen PolsatPlay

Dom Danusi na Mazurach leży w malowniczej wiejskiej okolicy. Otoczony jest małymi jeziorami. Choć Bandziorek nie jest wielkim fanem łowienia ryb, to czasem chętnie wybiera się na molo, by wypocząć po pracy. 

'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach fot. screen PolsatPlay

Więcej zdjęć domu Bandziorka i Danusi znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

'Chłopaki do wzięcia'. Henio i Marysia"Chłopaki do wzięcia". Szykuje się kolejny ślub! Fani wniebowzięci

Trzeba przyznać, że okolica nowego lokum Bandziorka prezentuje się sielankowo. Para wygląda na naprawdę szczęśliwą. Wszystko wskazuje na to, że przed Bandziorkiem i Danusią całkiem nowy etap w życiu. Będziecie im kibicować?

Więcej o: