"Milionerzy". Istny pogrom. Uczestnicy odpadali jeden po drugim. W programie o milion walczyło aż czterech graczy

W 585. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadło aż czterech graczy. Taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko. Zawodnicy się nie popisali i odpadali jeden po drugim. Czy pytania były aż tak trudne?

W 585. odcinku "Milionerów" grę kontynuowała pani Katarzyna z Warszawy. Uczestniczka w poprzednim odcinku miała spory problem z pytaniem o klub Roberta Lewandowskiego. Po skorzystaniu z koła "pytanie do publiczności" udzieliła prawidłowej odpowiedzi i mogła kontynuować grę. Kolejne kłopoty pojawiły się, kiedy Hubert Urbański odczytał pytanie o pięć tysięcy złotych. Zagadnienie dotyczyło historii. Zobaczcie, jak uczestniczka poradziła sobie z odpowiedzią i co dalej działo się w odcinku. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Złote Globy 2023. Austin Butler ze Złotym Globem dla najlepszego aktora w dramacie (za występ w filmie 'Elvis')Złote Globy. Butler przemówił, fani zażenowani: To robi się już niesmaczne

"Milionerzy". W 585. odcinku zawodnicy odpadali jeden po drugim 

"Milionerzy". W kontynuacji gry pani Katarzyny z Warszawy Hubert Urbański przeczytał pytanie z dziedziny historii. Zagadnienie dotyczyło dynastii obalonej w wyniku Rewolucji Francuskiej. 

Która monarchia obalona została w wyniku Wielkiej Rewolucji Francuskiej?

 • A. Karolingów
 • B. Andegawenów 
 • C. Walezjuszów 
 • D. Burbonów

Uczestniczka od razu przyznała, że nie zna odpowiedzi i skorzystała z kolejnego koła ratunkowego. 

Ja z historii nie jestem zbyt mocna, więc poproszę pól na pół - zwróciła się do Huberta Urbańskiego.

Po skorzystaniu z koła ratunkowego pani Katarzyna spośród dwóch pozostałych odpowiedzi pewnie zaznaczyła odpowiedź "C. Walezjuszów", która okazała się błędna i tym samym skończyła grę z tysiącem złotych. Prawidłowa odpowiedź to "D. Burbonów". 

Niestety, chodziło o Burbonów, czyli dobrze myślałaś, a po pół na pół nagle coś cię podkusiło, szkoda - przyznał Hubert Urbański, odnosząc się do wcześniejszych rozważań uczestniczki.

'Milionerzy'. Odcinek 585'Milionerzy'. Odcinek 585 fot. screen player.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Podczas kolejnych eliminacji w "Milionerach" grę rozpoczęła Magdalena z Warszawy, która jest z wykształcenia prawniczką, ale pracuje w ubezpieczeniach. Uczestniczka przebrnęła przez pytanie za 500 zł, niestety dość szybko pojawiły się schody. Kiedy Hubert zapytał panią Magdę o graniczące ze sobą województwa, po chwili namysłu zaznaczyła odpowiedź "C. Małopolskim" i zakończyła grę z kwotą zero zł. 

'Milionerzy'. Odcinek 585'Milionerzy'. Odcinek 585 fot. screen player.pl

Województwo łódzkie graniczy z województwem:

 • A. kujawsko-pomorskim
 • B. dolnośląskim
 • C. małopolskim
 • D. lubuskim

Drugie eliminacje w "Milionerach" wygrał Maciej Zatorski z Warszawy. Mężczyzna pracuje w mediach, jest też absolwentem londyńskiej uczelni. Niestety uczestnik także się nie popisał, bo stwierdził, że w pytaniu ukryta jest pułapka i "leniuchowiec" to nie "leniwiec". Pewnie zaznaczył odpowiedź "C. człowiek" i odszedł z programu z zerową wygraną.

Porusza się wolnej niż reszta.

 • A. gepard
 • B. koń
 • C. człowiek
 • D. leniuchowiec
Nie wiem, jak ci to powiedzieć, ale chodzi o leniuchowca. To bliski kuzyn leniwca i porusza się zdecydowanie wolniej niż reszta - powiedział Hubert Urbański.

Po zakończeniu gry przez pana Macieja odbyły się w "Milionerach" trzecie eliminacje. Prawidłowej odpowiedzi udzieliła Agnieszka Kuklewska, psycholożka z Warszawy. Później dobrze odpowiedziala na pytanie o tysiąc złotych, więc w kolejnym odcinku ma nadal szansę na milion. 

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 581. odcinku programu pan Rafał grał o pół miliona złotych. Pytanie o biustonosz jednak go przerosło. Nie odważył się zaryzykować. 

W 577. odcinku "Milionerów" pani Oliwia już na początku gry miała kłopoty z odpowiedzią. Uczestniczka dostała pytanie z dziedziny polityki. Kobieta skorzystała jednak z pomocy publiczności, która w tym przypadku okazała się nieoceniona.

W 559. odcinku "Milionerów" pani Paulina została pokonana przez modowe pytanie. Uczestniczka nie wiedziała, czym są creepersy. Nie pomogły nawet dwa koła ratunkowe i kobieta odpadła z gry.

Taylor Denise Schabusiness / Shad ThyrionTaylor Schabusiness obcięła kochankowi głowę i penisa podczas zabawy seksualnej

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świętuje 19. urodziny córki. Laura to prawdziwa piękność

Więcej o: