Anna i Grzegorz Bardowscy od lat są jedną z najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony". Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: syna Jana i córki Liwii. Niedawno para spełniła jedno ze swoich marzeń i w końcu przeprowadziła się do wymarzonego nowego domu. Anna Bardowska w mediach społecznościowych chętnie uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje internautom, jak wygląda ich życie. Teraz zaskoczyła fanów fotografią męża z młodości.
Anna Bardowska na Instagramie pochwaliła się relacją z zakupów, na które wybrała się w towarzystwie męża. Przy okazji wspólnego wyjścia do galerii handlowej pokazała zdjęcie Grzegorza, które ten przed laty zrobił do dokumentów. Opublikowana fotografia została wykonana około 15 lat temu, czyli jeszcze zanim rolnik zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony". Trzeba przyznać, że Grzegorz przeszedł całkiem sporą metamorfozę. Nieco przybrał na wadzę, zapuścił brodę oraz zmienił fryzurę. W trakcie pokazywania fotografii Anna Bardowska skomplementowała męża. Przyznała, że bardzo zmężniał.
Zmężniałeś Grzegorz, tu wyglądasz jak młody kocur - zażartowała Anna Bardowska na Instagramie.
'Rolnik szuka żony'. Anna Bardowska pokazała zdjęcie Grzegorza sprzed lat. 'Zmężniałeś''Rolnik szuka żony'. Anna Bardowska pokazała zdjęcie Grzegorza sprzed lat. 'Zmężniałeś' fot.Instagram/ania.bardowska
Z kolei Grzegorz nieco się speszył. Od razu odwrócił głowę i wyznał żonie, że taki właśnie był.
Taki byłem - przyznał Grzegorz Bardowski na Instagramie.
'Rolnik szuka żony'. Anna Bardowska pokazała zdjęcie Grzegorza z młodości. 'Zmężniałeś' fot. Instagram/ ania.bardowska
Grzegorz Bardowski wystąpił w drugiej edycji słynnego programu "Rolnik szuka żony". Jako 28-letni mężczyzna miał ściśle określone cele i wyznaczone plany. Szukał kobiety, z którą będzie mógł założyć rodzinę i spędzić resztę życia. Pamiętacie jeszcze odcinki z udziałem Grzegorza i Ani?