Producenci "Love Island" zadali widzom pytanie. Chcą zmienić zasady. "Ten pomysł to porażka"

Na Instagramie "Love Island" pojawiło się zaskakujące pytanie do widzów. Ci apelują teraz do produkcji, aby nie wprowadzała niepotrzebnych zmian.

Siódma edycja "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni ponownie zobaczymy Karolinę Gilon w roli prowadzącej show, jak i poznamy nowych uczestników. Wygląda jednak na to, że produkcja planuje dość istotne zmiany, które - póki co - nie bardzo przekonują niektórych widzów.

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

LalunaLaluna wydała majątek na operacje plastyczne. Podała kwotę i szykuje się pod nóż

"Love Island" zmienia zasady. Widzowie grzmią: Ten pomysł to porażka

Fani show zacierają ręce na nową odsłonę "Love Island". Żeby nie przegapić żadnych nowinek dotyczących nowej edycji, śledzą oficjalne profile społecznościowe programu. W ostatnim czasie dotarła do nich niespodziewana prośba. Widzowie zostali poproszeni o wskazanie byłych uczestników, których ponownie chcieliby zobaczyć w "Love Island".

 

Fani produkcji doskonale pamiętają, że podobny eksperyment został przeprowadzony w piątej edycji "Love Island", kiedy na wyspę trafili uczestnicy z poprzednich sezonów. Zabieg niezbyt spodobał się fanom, dlatego teraz tym bardziej apelują do produkcji.

Już eksperyment z uczestnikami z poprzednich edycji był. Dla mnie ten pomysł to kompletna porażka. Przez to piąty sezon był najgorszy ze wszystkich. Panowie, którzy drugi raz wzięli udział w programie, byli zmęczeni, znudzeni, pozbawieni energii, spontaniczności.
Proszę, tylko nie znowu stare, odgrzewane kotlety... Żadnych osób z poprzednich edycji! Dajcie nowe twarze!
Już nie wydziwiajcie. Nowy sezon, nowe twarze - mówią internauci.

"Love Island 7" - kiedy premiera?

Siódma edycja "Love Island" wystartuje pod koniec lutego 2023 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Więcej na temat nowego sezonu znajdziesz tutaj. 

Izabella KrzanIzabella Krzan dostała program w TVP. Jest jednak jedno "ale"...

Zgadzacie się z opiniami widzów? 

Zobacz też: "Love Island". Marietta zrzuciła 11 kilogramów. Pokazała zdjęcie w bieliźnie. Zareagowała na zaczepkę, że jest za chuda

Więcej o: