Hakiel z ulgą pożegnał 2022 rok. Na imprezę zabrał dzieci i nową ukochaną. Jak się bawił? Mina mówi wszystko

Marcin Hakiel pożegnał stary rok w kameralnym gronie. Tancerz zabrał nową ukochaną do Zakopanego. Na imprezie była też Helena i Adam, dzieci tancerza ze związku z Katarzyną Cichopek. Zobaczcie, jak wyglądali podczas sylwestrowej nocy.

Marcin Hakiel ma za sobą bardzo trudny rok. W marcu tancerz i Katarzyna Cichopek ku zaskoczeniu wszystkich ogłosili, że po 17 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Hakiel sugerował, że przyczyną rozpadu małżeństwa była osoba trzecia. Para niedługo potem wzięła rozwód i z "drobną" pomocą Pauliny Smaszcz wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek jest zakochana w Macieju Kurzajewskim. Te wydarzenia to tylko bardzo okrojony skrót tego, co miało miejsce w 2022 roku, bo cała czwórka bohaterów tej medialnej telenoweli nie schodziła z pierwszych stron portali plotkarskich.

Rozstanie z Cichopek było dla tancerza prawdziwą życiową rewolucją i długo nie mógł się z tym pogodzić, ale w końcu sam też odnalazł szczęście u boku tajemniczej Dominiki z Wielkopolski. O partnerce Hakiela wiadomo niewiele, bo jej tożsamość utrzymywana jest w tajemnicy. Kobieta pojawia się na Instagramie celebryty, ale zawsze jest odwrócona plecami, lub ma przysłoniętą twarz. Zakochani właśnie spędzili razem sylwestra. Były partner Katarzyny Cichopek zdjęciami z imprezy pochwalił się w sieci.  

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz Wiktoria Gąsiewska na romantycznym ujęciu z nowym ukochanym. Fani: Adam lepszy

Marcin Hakiel z ukochaną i dziećmi podczas imprezy sylwestrowej w Zakopanem

Marcin Hakiel imprezę sylwestrową spędził z nową ukochaną i dziećmi. Tancerz ma ze związku z Katarzyną Cichopek córkę Helenę i syna Adama i od rozwodu dzielą się opieką nad nimi. Jak ostatnio dowiedział się portal Jastrząb Post, tancerz z nową ukochaną zaplanował sylwestra w Zakopanem. To wyjątkowe miejsce, bo właśnie tu odbył się ślub Hakiela i Katarzyny Cichopek. Jak widać, Dominice to nie przeszkadza i wygląda na to, że bawiła się świetnie. Cichopek poznała już nową partnerkę byłego męża i panie są podobno w stałym kontakcie, aby jak najlepiej koordynować opiekę nad dziećmi.

Tajemnicza Dominika też jest mamą i na imprezę zabrała swoją córkę. Cała piątka zapozowała do pamiątkowej fotografii. Najmłodsze dziewczynki założyły podobne cekinowe sukienki i wyglądały jak księżniczki. Partnerka Hakiela postawiła na klasyczną czerń i siatkowe rajstopy, a Marcin na sylwestrowy wieczór założył białą koszulę i welurową marynarkę. Para zadbała też o dekoracje pomieszczenia. W drewnianym domku pojawiły się kolorowe balony i złote serpentyny. W jakim nastoju Marcin Hakiel pożegnał ten trudny dla niego rok? Mina tancerza mówi sama za siebie. Szeroki uśmiech nie schodził mu z ust. 

Sylwester u Marcina HakielaSylwester u Marcina Hakiela fot. instagram.com/marcinhakiel

Więcej zdjęć Marcina Hakiela z ukochaną znajdziesz w galerii na górze strony.

 

W 'Milionerach' doszło do sporu sądowego z powodu pytania o bułkę kajzerkę "Milionerzy". Uczestnik procesował się z programem. Poszło o bułkę kajzerkę

 

Zobacz też: Japończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunę

Więcej o: