"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin zdradziła, co usłyszała od męża. To jego wielkie marzenie

Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyła w mediach społecznościowych wyznaniem. Marta Paszkin wyjawiła, co w trakcie świąt usłyszała od męża. Na Instagramie pojawiło się również zdjęcie syna pary.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli udział w siódmej edycji hitowego show TVP "Rolnik szuka żony". To właśnie w programie i na oczach widzów zakochali się w sobie, a następnie zaczęli budować związek. Wiosną para stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne tak, a pół roku temu na świat przyszedł ich syn. Marta Paszkin pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie Pawła z Adamem i zdradziła, co podczas świąt Bożego Narodzenia usłyszała od męża. Okazuje się, że Paweł Bodzianny marzy o bliźniakach. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Będą mieli bliźniaki? Jest komentarz 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" spędzili minione święta w rodzinnym gronie. Dla ich syna Adama było to pierwsze Boże Narodzenie. Z tej okazji była uczestniczka randkowego show pokazała na Instagramie urokliwe zdjęcie męża z synem. Elegancko ubrani panowie pozują na tle oświetlonej choinki. Wszystko wskazuje na to, że rolnikowi do pełni szczęścia brakuje już tylko bliźniaków. 

Pierwsze święta Adasia. Paweł zapytany, czego mu życzyć, odpowiedział: "jeszcze bliźniaki bym chciał" - napisała Marta na Instagramie.
 

Opublikowany post Marty Paszkin skomentował sam małżonek. Zatroskany rolnik w dwóch słowach dodał żonie otuchy. 

Damy radę - napisał Paweł w komentarzu.

Wzruszające kadry, które trafiły do sieci, nie mogły pozostać bez odzewu od internautów. Fani niemalże natychmiast ruszyli do komentowania.

Super chłopaki! Spełnienia marzeń.
No to bliźniaków wam życzymy.
Chyba jeszcze dzidzia nie ząbkuje to bliźniaki się marzą - żartują fani w komentarzach.

Myślicie, że za jakiś czas rodzina Marty i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" może się powiększyć? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.