"Rolnik szuka żony". W świątecznym odcinku przygotowania do ślubu i... kolejne zaręczyny! "To jak sen"

Zgodnie z kilkuletnią tradycją w Boże Narodzenie TVP wyemitowała świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Jak zwykle nie brakowało niespodzianek.

Za nami dziewiąty sezon "Rolnik szuka żony", dzięki któremu udało się znaleźć miłość rekordowej liczbie par. Jedna z nich zdążyła się zaręczyć jeszcze przed nagraniami do finałowego odcinka. Jak dowiedzieliśmy się ze świątecznego epizodu programu, Adrianna i Michał bardzo mocno przyspieszyli z przygotowaniami do ślubu - nie tylko wyznaczyli już datę, ale też udało im się znaleźć salę weselną.

Zobacz wideo Małgorzata i Paweł z "Rolnika" pokazali pokój córki

Edyta Golec - domEdyta Golec sama urządziła dom. Taras to marzenie, ale spójrzcie na kominek. Boski!

Adrianna i Michał

Miłość u Michała i Ady kwitnie. Para jest przeszczęśliwa nie tylko na myśl o pierwszych wspólnych świętach, ale też wspólnej przyszłości. Nie ukrywają, że uczucie narodziło się między nimi niemal natychmiast - Michał powiedział Adriannie, że ją kocha, już po dwóch tygodniach,

Widać, jaki jest finał, a jest bardzo pozytwyny - przyznała Ada.

Michał wyznał jednak, że pewne wątpliwości mieli rodzice, którzy obawiali się, iż za szybko decydują się na ślub. Teraz wspierają jednak narzeczonych, gdy widzą, jak silne połączyło ich uczucie.

Katarzyna i Tomasz

Niezwykle szczęśliwi są także Katarzyna i Tomasz. Rolnik przyznał, że jego partnerkę bardzo polubiła także jego rodzina, a Kasia więcej czasu spędza już u niego, niż u siebie. Mimo że nie są małżeństwem, traktują jego ukochaną jak członka rodziny.

Dostałem to, czego potrzebowałem - wyznał Tomasz.
Czuję się kompletna, wcześniej tego mi brakowało - dodała jego ukochana.

Choć wiele ich połączyło, na razie nie myślą o ślubie. Jak stwierdzili, do tej kwestii chcą podejść ze spokojem.

Klaudia i Valentyn

Duży krok w przód wykonali również Klaudia i Valentyn. W tym roku spędzą razem pierwsze Boże Narodzenie, a od nowego roku ukochany wprowadza się do rolniczki. Zaczął też szukać w Polsce pracy.

Z Valentynem wszystko idzie razem, samo przez siebie - stwierdziła rolniczka.

Para rozmawia już o zaręczynach, a Klaudia chciałaby wziąć ślub w cerkwi. Valentyn chce jednak zaczekać, zanim poprosi ukochaną o rękę. Nie zdradził, kiedy to zrobi.

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Justyna i Tomasz

Chociaż Justynę i Tomasza dzieli ich wiele kilometrów, starają się widywać co drugi weekend.

Uczucie jest silniejsze niż odległość - mówi z przekonaniem Tomasz.

Justyna przyznała, że obawiała się, jak na nową miłość zareaguje jej dziewięcioletni syn. Wiktor bardzo szybko zaakceptował jednak Tomasza i bez problemu złapali wspólny język. Zapytał nawet, czy może mówić do niego "tato". Para od nowego roku chce planować już wspólną przyszłość, a Justyna i jej syn mają przenieść się na gospodarstwo Tomasza.

Planowanie przyspieszył nieco Tomasz, który przed kamerami oświadczył się ukochanej. Wręczył Justynie bukiet róż i pierścionek, pytając, czy zostanie jego żoną. Bez wahania się zgodziła.

To jak sen - powiedziała zachwycona.
 

Zuzanna i Konrad

To jednak nie wszystkie pary, które powstały w dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Uczucie połączyło także Zuzannę, kandydatkę Michała i Konrada, który początkowo starał się o względy Klaudii. Poznali się podczas finału, zaiskrzyło między nimi i przez cały czas utrzymywali kontakt. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" jest zachwycona nowym partnerem.

Myśli przyszłościowo, jest dojrzałym chłopakiem - wyznała do kamery.

Spodziewaliście się, że wszystkie pary nadal będą razem?

Więcej o: