"Rolnik szuka żony". Magdalena Bator dodała pierwszy post od lipca. Syn bardzo wyrósł! Ma już prawie dwa lata

Magdalena Bator z "Rolnik szuka żony" dodała zdjęcie z synem i mężem. Para jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie. Widać, że cieszą się ze wspólnie spędzonego świątecznego czasu.

Magdalena Bator z "Rolnik szuka żony" powiedziała sakramentalne "tak" w lipcu 2022 roku. To właśnie 11 lipca wzięła ślub z wybrankiem serca, którego poznała w programie TVP. Para doczekała się syna Marcela, który urodził się w maju 2021 roku, czyli ponad półtora roku temu. Od dłuższego czasu Magdalena Bator nie dzieliła się prywatnymi kadrami na Instagramie. Tym razem jednak po kilku miesiącach przerwy od mediów społecznościowych wyłamała się i wstawiła do sieci świąteczne zdjęcie z synem. Widać na nim, że Marcel to czysta kopia mamy.

Polecamy: "Rolnik szuka żony". Magda dodała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Roczny syn pary skradł całą uwagę

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Magdalena Bator pokazała syna i męża. Nie publikowała zdjęć od lipca tego roku

Magdalena Bator jest uczestniczką siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta jest dowodem na to, że szukanie miłości w programach telewizyjnych czasami ma sens, ponieważ związała się z Jakubem, z którym była w show TVP.

Magdalena Bator świetnie odnajduje się w rodzinie, czego dowodem może być najnowsza fotografia, którą wstawiła na Instagram. Pozuje na niej z synem - Marcelem, który skończył w maju rok. Piękną sesję w świątecznym stylu wykonała dla nich profesjonalna fotografka.

 

Pod postem od razu posypały się komentarze od fanów pary, którzy pisali:

O, jaki śliczny chłopczyk. Piękne zdjęcie i rodzina - podkreśliła internautka.

Inni dodali:

Piękna para, piękny synek. Zdrowych i spokojnych świąt.
Wszystkiego najlepszego dla was. Śliczny chłopczyk.

Do kogo waszym zdaniem jest bardziej podobny syn Magdaleny Bator i Jakuba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.