"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian w końcu wybrali się w podróż poślubną. Nie są sami

Anita i Adrian z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali się na upragnione i długo wyczekiwane wakacje. Na Instagramie zrelacjonowali, jak przebiega ich rajski rejs. Takich kadrów niejeden może pozazdrościć.

Anita i Adrian to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych małżeństw "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para stara się aktywnie działać w mediach społecznościowych i na bieżąco uchylać fanom rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Niedawno internauci spekulowali na temat domniemanego kryzysu w ich małżeństwie. Tymczasem Anita postanowiła zaprzeczyć wszystkim plotkom. Opublikowała zdjęcia z najnowszej egzotycznej podróży poślubnej. Trzeba przyznać, że tymi ujęciami z pewnością rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Patryk i Marta"ŚOPW". Patryk pochwalił się nową ukochaną. Odniósł się też do plotek

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian wybrali się w "podróż życia"

Małżonkowie wybrali się romantyczny i luksusowy urlop, a dokładniej w rejs wycieczkowcem, na który wyruszyli prosto z Abu Zabi. Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" parę dni temu celebrowała 33. urodziny, jak się okazuje taki rejs był spełnieniem najskrytszych marzeń tancerki. 

Czas rozpocząć naszą podróż poślubną! Taką jakiej nigdy nie było- bo to nasz pierwszy raz kiedy jesteśmy sami na wyjeździe, od czasu tych kilku dni, zaraz po ślubie, które spędziliśmy w Grecji. Bardzo potrzebowaliśmy tego czasu dla siebie. Nigdzie się nie spieszyć, znów poczuć się jak dawniej. Rozmawiać, pozwolić sobie na spontaniczność, przygodę.Odkryć siebie na nowo po tych prawie pięciu latach - napisała na Instagramie.
 

Jak kąpać dzieckoJak kąpać dziecko, które ma problemy skórne? Wskazówki dla rodziców

Fani byli wprost zachwyceni. Niemalże od razu zasypali małżonków komplementami. 

Zapowiada się fajna przygoda!
To już pięć lat? Gratulacje i pięknych chwil w podróży poślubnej!
Wypoczywajcie, cieszcie się wspólnymi chwilami - czytamy w komentarzach.

To nie koniec niespodzianek. Jak się okazuje Anita i Adrian nie wybrali się na rejs sami. Towarzyszą im Aneta i Robert z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" też chyba jest na tym samym statku? - zapytała jedna z internautek.
Tak - odpowiedziała Anita.

Wszystko wskazuje na to, że obie pary czekają niezapomniane rajskie wakacje. Więcej zdjęć z podróży Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o: