"Milionerzy". Padło pytanie o znanych szczypiornistów. Była oficer Wojska Polskiego zaryzykowała

W 567. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Wioletta Wdowczyk-Fedorowska. Na początku szła jak burza, jednak z kolejnymi pytaniami, coraz częściej korzystała z kół ratunkowych. Jesteście ciekawi, ile wygrała? Sprawdźcie!

W 567. odcinku popularnego teleturnieju "Milionerzy" grę kontynuowała pani Marta Świtała z Katowic, z wykształcenia ornitolożka. Przy pytaniu za 75 000 złotych, kobieta zaryzykowała, nie znając kompletnie odpowiedzi. Nie posiadała także żadnych kół ratunkowych. Niestety tym razem intuicja ją zawiodła i odeszła z gwarantowanymi 40 000 złotych. Kolejnym szczęśliwcem, który powalczył o milion złotych, była Wioletta Wdowczyk-Fedorowska z Elbląga. Była oficer Wojska Polskiego. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

567. odcinek "Milionerów". Szczypiorniści wśród znanych braci to:

Wioletta Wdowczyk-Fedorowska bez problemu poradziła sobie z początkowymi pytaniami. W pytaniu za 5000 złotych postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela, aby upewnić się w decyzji, ponieważ jak sama przyznała była jej pewna "tylko na 98%". Na szczęście udało się przejść do kolejnego etapu. Przy kolejnym pytaniu, z dziedziny geografii i biologii, skorzystała z pomocy publiczności i zgarnęła 10 000 złotych. Trzecie koło ratunkowe, pół na pół, pani Wioletta wykorzystała przy następnym pytaniu za 20 000 złotych, również z sukcesem.  

Pytanie za gwarantowane 40 000 złotych brzmiało - Szczypiorniści wśród znanych braci to:

A. Witalij i Władimir Kliczko

B. Bartosz i Michał Jureccy

C. Pau i Marc Gasol

D. Paweł i Piotr Brożkowie

Anna i Robert LewandowscyLewandowski na wakacjach z "ulubionymi dziewczynami". Jest aktywnie, ale to standard

Pani Wioletta, nie mając już żadnego koła ratunkowego postanowiła zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź D. Niestety okazała się ona niepoprawna. Prawidłową była B. Uczestniczka odeszła z programu z gwarantowanym 1000 złotych.

Więcej o: