"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła rodziny, którym pomogła. Co tam zastała?

"Nasz nowy dom" doczekał się 19. sezonów. Producenci mają jednak dla fanów formatu niespodziankę. Stworzono specjalne, świąteczne odcinki show.

W programie "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową odwiedza najbardziej potrzebujące rodziny, by wyremontować ich domy czy mieszkania. Niejednokrotnie owe wizyty wiążą się ze wzruszającymi, ale też trudnymi historiami bohaterów formatu. Tym razem przełamano nico schemat. W dwóch świątecznych odcinkach ekipa polsatowskiego programu odwiedziła już rodziny, którym wcześniej pomogła. Pierwszy z odcinków został wyemitowany 11 grudnia.

Zobacz wideo "Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła bohaterów starych odcinków. Wzruszajace

"Naszego nowy domu". Wzruszające chwile w świątecznym odcinku

Katarzyna Dowbor nie kryła, że cieszy się, że będzie mogła odwiedzić rodziny, których życie zmieniło się na lepsze właśnie dzięki programowi.

Bardzo lubię Boże Narodzenie i jak co roku nie mogę się doczekać spotkania z naszymi rodzinami. Dla mnie to bardzo ważny czas, kiedy możemy spokojnie porozmawiać, mieć bardziej osobisty kontakt, lepiej się poznać, przecież święta to nie tylko biesiadowanie i prezenty, to przede wszystkim rozmowy i bycie razem - powiedziała gospodyni formatu.

W pierwszym świątecznym odcinku "Naszego nowego domu" produkcja wróciła do bohaterów z takich miejscowości jak: Dębowce, Urzejowice, Trzek, Piaseczno. Co tam zastali? Okazuje się, że rodziny, których domy zostały wyremontowane, są bardzo zadowolone z metamorfozy czterech kątów. 

W nowym domu czujemy się rewelacyjnie. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieli tak piękny dom. To będą nasze pierwsze święta w nowym domu. Dziewczynki śpią w swoich łóżeczkach. Ja niedługo podejmuję pracę - mówiła pani Kasia z miejscowości Dębowce.

Na tym jednak nie koniec. Po tym, jak bohaterowie programu ugościli Katarzynę Dowbor i resztę polsatowskiej ekipy u siebie w domu, przeniesiono nagrania do Wielkopolski, do zabytkowych pałacu i folwarku. Pojawił się też Mikołaj. W tym roku, tak jak i w ubiegłym, wcieli się w niego kierownik budowy Przemek Oślak. 

Zdjęcia ze świątecznego odcinka znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Kolejny świąteczny odcinek "Naszego nowego domu" będzie miał swoją premierę w telewizji Polsat 18 grudnia o godz.17:40.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.