"Rolnik szuka żony". Krystyna ze łzami w oczach wyznała, że została zdradzona. Niedawno rozstała się z żoną

Krystyna Kamińska z programu "Rolnik szuka żony" niedawno poinformowała, że rozstała się z żoną. Na Instagramie opublikowała film, w którym poinformowała, że w ciągu ostatniego roku miała zostać zdradzona. Czy to właśnie niewierność doprowadziła do ich rozstania?

Krystyna Kamińska była uczestniczką drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W matrymonialnym show TVP1 nie znalazła upragnionej miłości, ale w końcu się zakochała i w 2020 roku wzięła ślub z Agnieszką. Na początku listopada kobieta ogłosiła, że spodziewa się upragnionego dziecka. Para zaczęła otrzymywać gratulacje, ale Kamińska szybko sprostowała, że kobiety nie są już razem. Kamińska nie wyjawiła przyczyn rozpadu związku, ale nowy film opublikowany przez kobietę może rzucać światło na sprawę. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

'Rolnik szuka żony'. Kandydatka Mateusza znalazła miłość po programie. To już szósta para!"Rolnik szuka żony". Kandydatka Mateusza znalazła miłość po programie

"Rolnik szuka żony". Krystyna Kamińska rozstała się z partnerką. Właśnie zdradziła powód?

Krystyna Kamińska opublikowała na Instagramie filmik ze specjalnym filtrem z pytaniami. Kobieta musiała zgiąć palec, jeśli któreś ze stwierdzeń, które padły w nagraniu są zgodne z prawdą. Pytania miały na celu sprawdzić, jak bardzo ostatni rok zmienił jej życie. Z publicznych oświadczeń wiemy, że ten czas obfitował u niej w wiele przełomowych wydarzeń. Kobieta poinformowała, że jest w ciąży, a potem wyznała, że rozstała się z wieloletnią partnerką, z którą była też po ślubie. Kobieta wcześniej nie komentowała, co było powodem, że panie zdecydowały się zakończyć małżeństwo. W opublikowanym filmiku pojawił się jednak wątek zdrady. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zaznaczyła, że w przeciągu ostatnich miesięcy została zdradzona. Być może właśnie przyznała, że przyczyną rozstania była niewierność partnerki. Jak było naprawdę, być może przekonamy się wkrótce.

Zegnij palec, jeśli... ktoś cię zdradził - słyszymy na nagraniu.

Pozostałe pytania dotyczyły realizacji jednego z marzeń, pokonania lęku i poznania nowych, fajnych ludzi. Krystyna Kamińska na wszystkie odpowiedziała twierdząco i zakończyła filmik ze łzami szczęścia w oczach.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

'Top Model'. Joanna Krupa"Top Model". Co tam się stało? Widzowie oburzeni. "Serio to zrobiliście?"

 

Zobacz też: Leo Messi w trakcie meczu z Polską miał ogromne wsparcie. Rodzina piłkarza opuściła strefę VIP. "Cały stadion im strzelał foty"

Więcej o: