Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub z partnerką. Pokazała zdjęcie z ceremonii! "Teraz już oficjalnie"

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" wzięła właśnie ślub ze swoją partnerką. Podzieliła się zdjęciami z tego wzruszającego momentu.

Krystynę mogliśmy poznać w drugim sezonie programu "Rolnik szuka żony". Pochodząca z Białorusi kobieta walczyła o serce rolnika Roberta. Jej historia poruszyła widzów. Jako młoda dziewczyna musiała wyprowadzić się z rodzinnego miasta i wyjechała do Warszawy. Tam rozpoczęła studia, a po ich zakończeniu dostała pracę w międzynarodowej firmie. Krystyna, choć zakochała się w rolniku, nie zdobyła jego serca. Mimo to odnalazła już szczęście w miłości. Okazuje się, że Krystyna jest w związku z kobietą, z którą właśnie wzięła ślub.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Ta informacja wielu zdziwiła, ponieważ Krystyna zaciekle walczyła o serce Roberta. Jednak "serce to nie sługa" i była rolniczka ponownie się zakochała. Pod koniec 2019 roku Krystyna wyznała, że razem ze swoją wybranką planują ślub.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - czytamy.

Ślub odbył się w Edynburgu 20 lutego. W relacji fotografa możemy zauważyć, że ceremonia była bardzo skromna. Dla przybyłych gości zorganizowano tylko uroczysty obiad. Na instagramie pochwaliła się zdjęciem tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie.
 

Obie panie tego dnia zrezygnowały z tradycyjnych sukien ślubnych, wybierając klasyczne garnitury. Co ciekawe to nie koniec świętowania. Jako świeżo upieczone małżeństwo zapowiedziały dalszy ciąg zabawy dla przyjaciół i rodziny, która odbędzie się już w Warszawie.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Niestety przysięga małżeńska Agnieszki i Krystyny nie będzie miała umocowania prawnego w Polsce. Jednak obie panie wierzą, że to tylko kwestia czasu i już niedługo ich ślub, tak jak inne śluby homoseksualne będzie zalegalizowany.

My życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

BO