"Rolnik szuka żony". Zaskakująca deklaracja w finale. Jedna z par planuje stanąć na ślubnym kobiercu

Finał "Rolnik szuka żony" już w najbliższą niedzielę. Widzowie z niecierpliwością czekają na to, jakie decyzje usłyszą od uczestników. Kto zdecydował się kontynuować relację, a kogo drogi się rozeszły? W najnowszym odcinku padnie wiele deklaracji. Niektóre mogą być całkiem poważne.

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" wielkimi krokami zbliża się do długo wyczekiwanego finału. Widzowie już nie mogą się doczekać, by dowiedzieć się, jakie decyzje podjęli bohaterowie. Trzeba przyznać, że w najnowszym sezonie nie brakowało skrajnych emocji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale pojawiły się też pewne deklaracje czy czułe wyznania. W finałowym odcinku w końcu dowiemy się, kto zdecydował się kontynuować relację i pielęgnować uczucie, a kogo drogi się rozeszły. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowano zapowiedź premierowego odcinka. Okazuje się, że u niektórych uczestników padły poważne deklaracje. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

'Rolnik szuka żony'. Adrianna i Michał"Rolnik szuka żony". Adrianna pozuje w białej sukni

"Rolnik szuka żony". Finał tuż-tuż. Jak potoczą się losy uczestników? 

Tuż przed zakończeniem sezonu Tomasz K. odesłał do domu Zuzię. Mężczyzna stwierdził, że dziewczyna udaje kogoś, kim nie jest. Mimo to jego przygoda w "Rolnik szuka żony" nie zakończyła się. Do uczestnika odezwała się Kasia, którą wcześniej odprawił do domu. W finale usłyszymy od dziewczyny, że boi się konkurencji. Fani uważają, że chodzi o stres przed spotkaniem z Zuzią. To może oznaczać, że Tomasz i Kasia stworzyli związek. Z kolei Mateuszowi nie udało się nawiązać relacji z żadną kandydatką. W finale wyzna, że chce otworzyć się na nowy rozdział i patrzeć w przyszłość. Sporo emocji wzbudza także relacja Klaudii i Valentyna. Tych dwoje wydaje się być naprawdę zgraną parą. W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" zrobi się jeszcze poważniej. Padnie wzmianka o ślubie. 

Ten finał będzie u mnie gdzieś tam na ślubnym kobiercu - wyznaje Klaudia. 

'Rolnik szuka żony' Klaudia"Rolnik szuka żony". Tak mieszka Klaudia. Czasami z Podlasia ucieka do Grecji

Mimo młodego wieku, Michał i Ada są wyraźnie pewni uczuć. Choć ostatnio pojawiły się pewne zgrzyty, to młodzi już wyznali sobie miłość i planują wspólną przyszłość. 

Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy - powiedziała Ada.

Niepokój wśród widzów "Rolnik szuka żony" wzbudziła także Justyna, która musiała podjąć decyzję o opuszczeniu rodzinnego miasta i przeprowadzce wraz z synem na gospodarstwo Tomasza R. Kobieta nie kryła, że jest to dla niej trudne. 

Myślę, że będzie wszystko dobrze i nie będzie żadnych sprzeczek między nami - mówi Tomasz. 

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" już 27 listopada o godzinie 22:00 na antenie TVP 1. Będziecie oglądać? 

Więcej o: