"Rolnik szuka żony". Produkcja przesunęła finał. Znowu. Widzowie dali upust złości

Producenci programu "Rolnik szuka żony" znów igrają z cierpliwością widzów. Emisja finałowego odcinka zostanie przesunięta. To już kolejny raz, kiedy fani programu zostają niemile zaskoczeni nagłymi zmianami w harmonogramie.

Dziewiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" to prawdziwy test cierpliwości dla widzów. Już pierwsze odcinki kultowego show TVP zostały wyemitowane z dwutygodniowym opóźnieniem. Łatwo można sobie wyobrazić irytację fanów, którzy podekscytowani czekali na emisję premierowego odcinka. W trakcie listopadowych dni świątecznych udało się nadrobić opóźnienie, ale to nie koniec niespodzianek. Właśnie ogłoszono, że finałowy odcinek także zostanie wyemitowany z opóźnieniem. Biorąc pod uwagę powody tego przesunięcia w czasie, dokładna godzina emisji nie jest pewna.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". TVP znów igra z widzami. Finalny odcinek przełożono na inną godzinę

Twórcy programu "Rolnik szuka żony" już od początku dziewiątego sezonu sprawdzają cierpliwość fanów. Seria miała wystartować 4 września, ale premierowy odcinek widzowie zobaczyli dopiero pod koniec miesiąca. Wszystko za sprawą meczów siatkarskich z udziałem Polaków, które zbiegły się z godziną emisji. Spore przesunięcie w czasie stanowiło problem nie tylko dla wkurzonych fanów, ale też dla samej produkcji, która miała spory dylemat, jak upchnąć zaległe odcinki tak, aby zakończyć dziewiąty sezon zgodnie z ustaleniami. Zaległe odcinki zostały wyemitowane pierwszego i 11 listopada zgodnie z niedzielną godziną emisji.

To jednak nie koniec niespodzianek. Kolejna zostanie zaserwowana widzom w dniu finału, który planowany jest na 27 listopada. Tak niefortunnie się składa, że tego dnia na TVP1 emitowany będzie mecz Hiszpania-Niemcy w Katarze i po raz kolejny widowisko sportowe koliduje z programem telewizyjnym. Twórcy "Rolnika" podjęli decyzję o przesunięciu godziny emisji z 21:15 na 22:00, ale jak to bywa z piłkarskimi spotkaniami, wydarzenie może się przedłużyć. W tej sytuacji trudno się dziwić reakcjom widzów, którzy są wściekli na produkcję. 

Kiedy obejrzymy finał programu "Rolnik szuka żony"? Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 27 listopada po meczu Hiszpania-Niemcy około godziny 22:00.
 

Więcej zdjęć z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

W mediach społecznościowych programu widzowie "Rolnika" dali upust frustracji i posypały się negatywne komentarze. Jeden z widzów uszczypliwie odniósł się do wywodów na randce Mateusza, który opowiadał kandydatce o chęci posiadania chomika.  

Mecz po rolniku niech dadzą.
Jeśli ma być o 22:00, to znając życie, będzie o 22:30. To już może być jako film dla dorosłych. Gorące słówka i jeszcze więcej biegających chomików w kołowrotkach.
Chyba o 22:10, chcieliście napisać...
Tak, bo TVP nie ma osobnego kanału na sport - czytamy w komentarzach.

Będziecie mimo wszystko oglądać finał programu "Rolnik szuka żony"?

 
 

Zobacz też: Ile lat ma Viki Gabor? To już nie jest mała dziewczynka z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Agora SA