"Rolnik szuka żony". Adrianna pozuje w białej sukni. Zaniepokoiła widzów wymownym podpisem

Adrianna z programu "Rolnik szuka żony" tuż przed wielkim finałem opublikowała zdjęcie w białej sukni. Dodała też wymowny podpis. Czy jej związek z Michałem rozpadł się po programie?

Finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już 27 listopada dowiemy się, jak dalej potoczyły się losy par. Odcinek ze względu na transmisję meczu zostanie wyemitowany dopiero o godzinie 22:00. Widzowie bacznie obserwują media społecznościowe uczestników, aby znaleźć jakikolwiek znak, że związki, którym kibicują przetrwały też po programie. Adrianna, która w kultowym show TVP1 stworzyła parę z Michałem, właśnie opublikowała nowe zdjęcie i wzbudziła niepokój wśród fanów serii. Czyżby ich związek nie przetrwał próby czasu? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

'Rolnik szuka żony'. Finał programu został przesunięty w czasie"Rolnik szuka żony" znów zmienia emisję. Widzowie tracą cierpliwość

"Rolnik szuka żony". Adrianna opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem. Nie jest już z Michałem?

Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" powstał dwa miesiące po ostatnich randkach uczestników, więc w życiu par mogło się przez ten czas wiele wydarzyć. Widzowie do tej pory nie mieli wątpliwości, że Michał i jego kandydatka Adrianna stworzyli szczerą i prawdziwą relację i po programie będą kontynuować związek. Jeszcze w trakcie emisji przyznali przed kamerami, że są zakochani i planują wspólną przyszłość. Być może właśnie nadszedł czas na wielkie zmiany w ich życiu. Adrianna właśnie zapostowała zdjęcie w białej sukni, która równie dobrze mogłaby sprawdzić się na ślubnym kobiercu. Widzów zaintrygował jednak podpis, który sugeruje, że historia Adrianny i Michała mogła potoczyć się zupełnie inaczej, niż przewidywali.

W najgorszym wypadku będą z tego tylko wspomnienia - napisała na Instagramie.

'Rolnik szuka żony'. Adrianna'Rolnik szuka żony'. Adrianna fot. screen instagram.com/xxadrienne

Więcej zdjęć Michała i Adrianny znajdziesz w galerii na górze strony.

Kandydatka Michała z programu "Rolnik szuka żony" dodała na Instagramie także zabawne ujęcie z randki z ukochanym. Tutaj także pojawił się podpis, który można interpretować na różne sposoby. Albo Adrianna ma po prostu dystans do siebie i potrafi sama śmiać się z własnych wpadek, albo to wpis drwiący ze słów Michała, które zweryfikował czas.

Kiedy on mówi: "będziemy razem na dobre i na złe" - dodała.

Z pewnością uczestnicy popularnej serii TVP1 potrafią odpowiednio podgrzać atmosferę przed wielkim finałem i wzbudzić wątpliwości widzów nawet w przypadku par uważanych za "pewniaki".

'Rolnik szuka żony'. Adrianna i Michał'Rolnik szuka żony'. Adrianna i Michał fot. screen instagram.com/xxadrienne

Jak sądzicie, czy miłosne deklaracje Adrianny i Michała były szczere i młodzi nadal są razem? 

'Rolnik szuka żony'. Tomasz na randce z Justyną"Rolnik szuka żony". Była żona Tomasza pojawi się w finale? Tego chcą widzowie

 

Zobacz też: Ile lat ma Viki Gabor? To już nie jest mała dziewczynka z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Więcej o: