"Rolnik szuka żony". Kolejna para się rozstała? "Kiedy już wiesz, że on kłamie..."

"Rolnik szuka żony". Wygląda na to, że kolejna para nie przetrwała próby czasu. Ich wpisy na Instagramie wiele mówią.

Finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie już wkrótce dowiedzą się, czy uczestnikom udało się stworzyć wymarzone relacje. Trwający sezon budzi u widzów sporo emocji, a atmosfera między bohaterami zmienia się z odcinka na odcinek. Uwagę przyciąga rolniczka Klaudia i jej adorator Valentyn. Choć w TVP nic nie wskazuje na to, żeby ich związek miał się zakończyć, profile uczestników na Instagramie wskazują na coś niepokojącego.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Paulina Smaszcz i Maciej KurzajewskiMama Kurzajewskiego miała być przerażona najściem Pauliny Smaszcz [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Rolnik szuka zony". Kolejna para się rozstała? Opublikowali wymowne wpisy

W jednym z ostatnich odcinków matrymonialnego show Klaudia i Valentyn ustalili, że w kolejnych miesiącach po programie będą spotykać się w weekendy, a od 2023 roku zaczną relację w jednym miejscu.

Razem tworzymy coś pięknego i nie pozwolę, by to przepadło - deklarował Valentyn.

Choć uczestnicy w programie ewidentnie mają się ku sobie, wiele wskazuje na to, że ich związek mógł nie przetrwać próby czasu. Oboje na swoich profilach opublikowali grafiki, które pobudziły spekulacje widzów show. Zarówno u rolniczki, jak i jej adoratora przekaz jest taki sam - wygląda na to, że Klaudia przyłapała mężczyznę na kłamstwie. Klaudia opublikowała grafikę z napisem:

Kiedy już wiesz, że on kłamie, ale chcesz posłuchać, jaki kit wymyślił tym razem.

Anna DymnaDymna dostaje okrutne komentarze w internecie. "Czasem w nocy płaczę"

Nie jest jednak wykluczone, że para postanowiła tylko zażartować z fanów programu. Możliwe także, że podsycają atmosferę wokół kolejnych odcinków "Rolnik szuka żony". Finałowy odcinek show TVP zostanie wyemitowany w niedzielę, 27 listopada 2022. Będziecie oglądać?

Więcej o: