"Top Model". Michalina podpadła widzom. "Karma wraca"

Po emisji ostatniego odcinka "Top Model" skrytykowano zachowanie Michaliny w stosunku do koleżanki z programu. Widzowie zarzucili jej fałszywość i niemiłe traktowanie Weroniki. Po zawaleniu przez uczestniczkę zadania stwierdzili, że "dostała za swoje".

Michalina z "Top Model" po emisji ostatniego odcinka została mocno skrytykowana przez widzów. Podpadła za niemiłe traktowanie koleżanki z programu, Weroniki. Gdy jednak nie poszło jej w jednym z zadań, największe wsparcie dostała właśnie od "nielubianej" koleżanki. Widzowie się wściekli i wytykają jej obłudę.   

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

"Top Model" Michalina zawaliła zadanie. Największe wsparcie dostała od Weroniki

W najnowszym odcinku "Top Model" dom modelek i modeli odwiedził raper Żabson, aby pomóc uczestnikom w realizacji kolejnego zadania. Mieszkańcy musieli zrealizować krótki filmik reklamowy, którego akcja toczy się nad basenem. Uczestnicy zostali podzieleni na trzyosobowe grupy i dwie spośród wybranych osób miały w finale wskoczyć do basenu i się zamoczyć. Michalina, która w grupie była z Borysem i Weroniką, opacznie zrozumiała instrukcje i wskoczyła do wody jeszcze podczas próby, tym samym zaliczając spektakularną wpadkę. Dziewczyna nie mogła niestety powtórzyć zadania, bo była cała mokra. 

Nie wierzyłam w to, co zrobiłam. Nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać. Zepsułam wszystko, co się dało - podsumowała.

Załamana musiała cały makijaż i fryzurę wykonywać od nowa. Trzeba było też osuszyć przemoknięte ubranie. Przez Michalinę cała drużyna ryzykowała niezaliczeniem zadania.

To była jakaś masakra. Było mi tak wstyd, że miałam ochotę wyjść i nie wracać - wyznała załamana.

W trudnym momencie największe wsparcie dostała właśnie od Weroniki, uznawanej za jedną z mniej lubianych osób w programie. 

Było mi jej żal i szczerze jej współczułam. Mimo że się starała, to jej nie wyszło - wyznała Weronika w rozmowie przed kamerami.
 

Więcej zdjęć z programu "Top Model" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Top Model". Widzowie nie zostawili na Michaline suchej nitki. "Karma wraca"

Widzowie programu "Top Model" szybko wypunktowali wcześniejsze zachowanie Michaliny, która wielokrotnie krytykowała Weronikę. Prawie jednomyślnie uznali, że dostała to, na co zasłużyła. 

Ups. Jak karma szybko lubi wracać.
Michalina fakt, jest bardzo ładna, ale jest jeszcze bardziej fałszywa. Jej mniemanie o sobie nie ma absolutnie nic wspólnego z pewnością siebie.
Michalina to jednak bardzo podła dziewczyna. Jak można tak obgadywać Weronikę za plecami - czytamy w komentarzach.

W komentarzach pojawiła się też kilka neutralnych głosów. Według widzów ta sytuacja będzie dobrą lekcją dla Michaliny.

Myślę, że Michalina teraz po prostu wyciągnie wniosek, że nie warto oceniać drugiej osoby po pozorach i mam nadzieję, że dużo komentujących także się tego nauczy.
Ludzie dalej nie rozumieją, że ta nagonka na Michalinę czy Weronikę wynika z montażu TVN. Zawsze muszą znaleźć takie osoby, które kreują na gorsze charaktery, żeby się coś działo i była oglądalność. Nie dawajcie się w to wciągnąć - dodał jeden z widzów programu.

Więcej o ostatnich wydarzeniach w programie "Top Model" przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Zobacz też: Ashley Graham dziś zachwyca cały świat. Kiedyś przeżywała piekło. Wołali na nią "żelazne uda"

Więcej o:
Copyright © Agora SA