"The Voice of Poland". Widzowie nie pozostawili na Tomsonie i Baronie suchej nitki. Chodzi o drużynę

W najnowszym odcinku "The Voice of Poland" jurorzy tworzyli drużyny. Wśród widzów programu nie zabrakło skrajnych emocji. Najbardziej oberwało się Tomsonowi i Baronowi. Według fanów, to właśnie oni utworzyli najsłabszy zespół. Padły mocne słowa.

Kolejna edycja muzycznego show "The Voice of Poland" trwa. Jurorzy w ostatnim odcinku oceniali występy 28 uczestników i wybierali, kto dostanie się do następnego etapu. Justyna Steczkowska zdecydowała się na Ewelinę, Sandrę, Zofię i Juliannę. Marek Piekarczyk postanowił, że do kolejnych odcinków przystąpią Konrad, Lisa, Julia oraz Bogdan. Lanberry postawiła na Darię, Łukasza, Annę i  Norberta. Natomiast  Tomson i Baron zabrali ze sobą do kolejnego etapu Martina, Evgen, Dominika i Aelin. Widzowie ostro skrytykowali ich wybór. Zarzucają, że wybrali niewłaściwych uczestników, stworzyli najsłabszą drużynę i pozbawili szansy Agaty, która według fanów programu miała największe szanse. 

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Kamila Ignatowicz, Tomson i Baron"The Voice of Poland". Uczestniczka zamilkła podczas występu. Straciła głos!

"The Voice of Poland". Tomson i Baron w ogniu krytyki wśród widzów

Na początku odcinka "The Voice of Poland" trenerzy mieli w drużynach po siedem osób, ale do następnego etapu programu mogli zabrać ze sobą tylko czwórkę z nich. W grupie Tomsona i Barona swoje umiejętności muzyczne kolejno prezentowali Aelin (Tetiana Diachenko), Dominik Dudek, Evgen Peltek, Agata Górecka-Lipińska, Martin Rybczyński, Kamila Ignatowicz i Kamil Szek. Widzowie jednoznacznie nie zgodzili się z ostatecznym werdyktem jurorów. Ich zdaniem Agata posiadała największy talent i wielkim błędem było pozbycie się jej z kolejnych etapów "The Voice of Poland"

Występ Agaty świetny, szkoda, że odpadła. Skład drużyny jak dla mnie, to pomyłka.
Jak można wyeliminować najlepszy głos z drużyny? Właśnie w taki sposób przegrywa się program! Życzę wam z całego serca właśnie tego, żebyście przegrali za to, co zrobiliście Agacie - komentują internauci na Instagramie.

'The Voice of Poland'"The Voice of Poland" w ogniu krytyki widzów. "Słabo i nudno"

Internauci byli bezlitośny dla wyboru Tomsona i Barona. Wyraźnie zaznaczyli, że nie wierzą w sukces stworzonej przez nich ekipy. 

Tak powstała najsłabsza drużyna w tej edycji.
Rozumiem wszystko, ale Martin śpiewa jak na konkursie piosenki licealnej. Ta edycja, to totalny dramat - piszą fani na Instagramie.

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy uczestników programu? Premierowy odcinek "The Voice of Poland" już 29 października o godzinie 20:00 na antenie TVP 2

Więcej o: