"M jak miłość" - odcinek 1668. Niespodziewane oświadczyny w domu Krysi. Bartek i Tadeusz narażają się dla Uli

W 1668. odcinku serialu "M jak miłość" zobaczymy dawno niewidzianego mieszkańca Grabiny, który w obawie przed utratą ukochanej decyduje się na niespodziewane oświadczyny.

Już 12 września na antenie TVP2 widzowie będą mogli obejrzeć 1668. odcinek serialu "M jak miłość". Co wydarzy się w serialu? Marię i Artura odwiedzi niezapowiedziany gość, który zasieje niepokój w rodzinie Rogowskich. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

"M jak miłość" - odcinek 1668. Niespodziewane oświadczyny w domu Krysi. Bartek i Tadeusz igrają z prawem dla Uli

Ula (Iga Krefft) jest załamana po śmierci ojca. Dziewczyna być może nigdy nie pozna jego ostatnich słów. Bartek (Arkadiusz Smoleński) chce pomóc ukochanej i razem z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) decydują się włamać do Horbaczewskiego w poszukiwaniu zaginionego testamentu. 

 

Więcej zdjęć z serialu "M jak miłość" znajdziesz w galerii na górze strony.

Barbara (Teresa Lipowska) spotyka się na popołudniową herbatę z Modrym (Stefan Friedmann). Seniorzy wpadają na genialny pomysł. Postanawiają wyswatać Jagodę (Katarzyna Kołeczek) z Tadeuszem, twierdząc, że młodzi idealnie do siebie pasują. 

Jagódka miała już jego pierścionek na palcu! Nie jestem przesądny, ale czy ty nie uważasz, że to jakiś znak? Oni po prostu są sobie pisani!
Z tymi znakami byłabym ostrożna, ale przyznam ci, że też o tym pomyślałam. Ładna byłaby z nich para - przyznała Barbara.
 

W domu Rogowskich pojawi się skruszony Nieśpielak (Zbigniew Suszyński). Mężczyzna będzie chciał przeprosić Marię (Małgorzata Pieńkowska) za swoje karygodne zachowanie.

Nieśpielak wyzna, że zrezygnował z budowy kliniki, ale chce się osiedlić w Grabinie, dlatego zdecydował się na kupno domu w okolicy. To wyznanie poważnie zaniepokoi Marię i Artura. 

Grabina co prawda nie okazała się dla mnie zbyt gościnna, ale jest w tym miejscu coś wyjątkowego!
To już przestaje być zabawne.
Mówię o domku... Jakiś czas temu wpadł mi w oko domek letniskowy. Nieduży, ale jak na moje potrzeby - w sam raz. No i jako że zamierzam go kupić, będę tu częstym gościem!
Wspaniale. To już dom na Mazurach ci nie wystarczy?
Do Grabiny będę miał znacznie bliżej - wyznał Rogowskim

W domu Krysi Banach pojawi się ojciec Lilki, Jacek (Tomasz Sobczak) i zaproponuje całej rodzinie wyjazd do Kanady. 

Krysiu, od wczoraj o tym myślę i doszedłem do wniosku. Myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli zabiorę Lilkę do siebie, do Kanady. Albo, jeśli wolisz, przyjedźcie wszyscy! Załatwię ci pracę, Kamil pójdzie do szkoły, złapie język. We wszystkim wam pomogę! - zaproponował.

Te wieści zaniepokoją Staszka (Sławomir Holland), który w obawie przed utratą ukochanej postanowi postawić wszystko na jedną kartę i... oświadczyć się. 

 
To chyba najgorszy możliwy moment, ale jeśli nie zapytam cię teraz, to już na zawsze stracę swoją szansę. Krysiu, czy zostaniesz moją żoną? - padło.

Jak na tę propozycję zareaguje Krystyna? Tę odpowiedź poznacie już w 1668. odcinku serialu. 

Odcinek 1668. "M jak miłość" zostanie wyemitowany 12 września w poniedziałek o godz. 20.55 w TVP2.

Będziecie oglądać najnowsze odcinku serialu "M jak Miłość"?

Zobacz też: Nie żyje aktor znany z "M jak miłość". Córka żegna go w poruszających słowach. "Tatusiu, tak bardzo chciałeś żyć"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.