"Na Wspólnej" wraca z nową czołówką. Wyszło super, ale... fani zauważyli, że brakuje ważnych postaci

Serial "Na Wspólnej" wrócił po wakacyjnej przerwie z nową czołówką. Niespodzianka związana jest z 20. urodzinami serialu. Fani są zachwyceni, ale zwrócili uwagę na jedną rzecz.

W styczniu stacja TVN będzie świętować 20. urodziny serialu "Na Wspólnej". Z tej wyjątkowej okazji produkcja zdecydowała się zaskoczyć widzów nową czołówką. W uaktualnionej wersji niezmiennie pojawił się utwór Krzysztofa Krawczyka. Tym razem uwspółcześniony aranżacją Andrzeja Smolika. Fani są zachwyceni odświeżoną wersją, ale zwrócili uwagę, że zabrakło kilku ważnych postaci z serialu. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje transfer Małgorzaty Rozenek do "Dzień dobry TVN"

"Na Wspólnej" wraca z nową czołówką. Wyszło super, ale...

W rozmowie z portalem Wirtualne Media producentka serialu zdradziła, nowa czołówka "Na Wspólnej" to prezent dla wiernych fanów i wstęp do świętowania 20. urodzin. 

Z okazji zbliżającego się jubileuszu serialu "Na Wspólnej" postanowiliśmy dać fanom prezent, na który długo czekali – nową czołówkę. Zależało nam, żeby przypadła ona do gustu nowej rzeszy widzów, a jednocześnie nie zawiodła tych, którzy są z nami od 20 już lat - powiedziała Monika Gosk, producentka serialu.

Nowy wstęp do serialu kończy się uroczystą kolacją na tytułowej Wspólnej. Ten element bardzo spodobał się fanom i jak twierdzą, jest pięknym podsumowaniem tych 20 lat na ekranie. Taki odbiór widzów idealnie zgrał się z zamysłem producentów serialu.

Najważniejszym bohaterem naszej czołówki jest tytułowa Wspólna, czyli miejsce, gdzie wszyscy się znają i wspólnie przeżywają swoje radości oraz smutki. Bardzo chcieliśmy oddać klimat naszego serialu, ale również ubrać go w odświętną formułę. Mam nadzieję, że to, co przygotowaliśmy, wszystkim się spodoba - dodała producentka serialu.

Fani "Na Wspólnej" docenili te starania. Zdaje się, że producenci serialu już mogą świętować sukces nowej czołówki. 

Cudowne ujęcie Dykiel i stała piosenka Krawczyka, wyszło ekstra.
Wielkie wow! Super, że w końcu nowa czołówka.
Śliczna, taka przytulna domowa ciepła - czytamy w komentarzach na Instagramie serialu.
 

Pojawiło się też kilka krytycznych głosów. Fani "Na Wspólnej" zwrócili uwagę, że brakuje kilku ważnych bohaterów. W komentarzach zaczęły się wyliczanki, kto nie pojawił się przy wspólnym stole. 

Dobrze, że piosenka została ! Super aktualizacja. A czemu brakuje Michała, Ilony i Maksa?
Ale nie ma wszystkich! Brakuje Michała i Igi.
Super, tylko gdzie jest Zuza? - czytamy w komentarzach.

Czy te postacie znikną z serialu? O tym będziecie się już musieli przekonać, śledząc serial "Na Wspólnej" na antenie TVN.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Małgorzata Socha po 15 latach znika z "Na Wspólnej". Wiadomo, dlaczego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.