Krzysztof Ibisz wziął się za sprzątanie domu przed narodzinami dziecka. Widać, że pomagała mu Joanna

Już niedługo Joanna i Krzysztof Ibiszowie powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W związku z tym, że dzień narodzin pociechy zbliża się wielkimi krokami, przyszli rodzice zabrali się sprzątanie mieszkania.

Na początku czerwca w opublikowanym na Instagramie poście Joanna i Krzysztof Ibiszowie  ogłosili, że spodziewają się dziecka. Do wpisu para dodała zdjęcie, na którym żona dziennikarza prezentuje zaokrąglony ciążowy brzuch. Niedawno prowadzący "Tańca z Gwiazdami" poinformował, że z ukochaną chodzą na zajęcia do szkoły rodzenia. Teraz nadszedł czas na przygotowanie mieszkania.  

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Krzysztof Ibisz sprząta mieszkanie przed narodzinami dziecka

Krzysztof Ibisz aktywnie prowadzi instagramowe konto i chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami z życia zawodowego oraz prywatnego. Tym razem prezenter pochwalił się kolejnym etapem przygotowań do powitania na świecie nowego członka rodziny. 

U nas wielkie sprzątanie przed przybyciem dziecka - napisał Ibisz. 

Na InstaStories zaprezentował, jak po uporządkowaniu wygląda cześć jego szafy. Na zdjęciu widać niewiele rzeczy, które zostały starannie złożone i posegregowane, ale opis sugeruje, że sporo przedmiotów zniknęło z mieszkania.

Mniej rzecz = więcej dobrej energii - dodał.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz Instagram/@krzysztof_ibisz_official

Dziecko Ibiszów, które niebawem pojawi się na świecie, będzie trzecią pociechą dziennikarza. Z poprzednich związków prezenter ma dwóch synów - 23-letniego Maksymiliana i 16-letniego Vincenta. 

Joanna jest jego trzecią żoną. Zaczęli się spotykać dwa lata temu. W rozmowie z Izabelą Janachowską Ibisz powiedział, że zakochał się w lekarce niemal od pierwszego wejrzenia. Nie zwlekał także z oświadczynami. Para na ślubnym kobiercu stanęła w połowie sierpnia ubiegłego roku.

Krzysztof Ibisz i Joanna KudzbalskaIbisz i Kudzbalska wzięli ślub! Panna młoda w przezroczystej sukni

Więcej o: