"Hotel Paradise". Krzysztof mówi o rozstaniu z Basią. Był bardzo szczery. "Nie każdy ma odwagę"

Krzysztof Świst coraz bardziej otwiera się na temat rozstania z Basią Pędlowską. Uczestnik trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" nie ukrywa, że uczucie pomiędzy nim a narzeczoną wypaliło się.

Więcej na temat uczestników "Hotelu Paradise" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Basia Pędlowska do finału trzeciej edycji "Hotelu Paradise" doszła z Krystianem. Para darzyła się szczerym uczuciem, jednak ich związek rozpadł się dwa tygodnie po powrocie do Polski. Nieoczekiwanie w życiu pięknej blondynki pojawił się Krzysztof. Barber znajomość z Pędlowską zaczynał od przyjaźni na planie randkowego show, a po jej rozstaniu z Ferrettim postanowił wprowadzić relację na inny poziom. Z powodzeniem! Para w zeszłym roku zaręczyła się i wszystko wskazywało na szczęśliwe zakończenie. Niestety, kilka tygodni temu Basia przyznała, że narzeczony porzucił ją.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Krzysztof Świst po raz kolejny komentuje rozstanie z Basią. Ma poparcie internautów

Rozstanie Pędlowska ogłosiła w dramatycznej relacji na Instagramie. Finalistka trzeciej edycji randkowego show wyglądała na bardzo zranioną. Do sytuacji już kilkukrotnie odniósł się Świst. Zdaniem byłego narzeczonego, Basia nie potrafi poradzić sobie z rozstaniem i ma problemy emocjonalne. Przyznał również, że to on podjął decyzję o zakończeniu związku. Teraz ponownie zabrał głos.

Ludzie rozstają się po wielu latach. Rozwody. Rozpadają się rodziny, cierpią na tym dzieci i najbliższe osoby. Nie każdy ma też odwagę, aby odejść i później tworzą się straszne historie - czytamy na Instagramie.

Decyzję Krzysztofa rozumieją internauci. Zdaniem komentujących, Świst wycofał się w odpowiednim momencie, jeszcze przed ślubem i pojawieniem się potomstwa. Mają rację?

Więcej o: