Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Adam Kraśko był uczestnikiem premierowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Udział w show nie przyniósł mu miłości. Zyskał jednak sporą rozpoznawalność. Na fali popularności zdobytej w hicie TVP wystąpił nawet w "Celebrity Splash!", w którym gwiazdy prezentowały swoje umiejętności akrobatyczne skacząc do wody. Kilka lat temu rolnik z okolic Hajnówki wyglądał zupełnie inaczej. W ciągu ostatnich miesięcy zrzucił kilkanaście kilogramów.
Kilka miesięcy temu Adam Kraśko złamał nogę. Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" musiał poddać się rehabilitacji. To wtedy postanowił zadbać o zdrowie i rozpoczął regularne treningi. Szczególnie upodobał sobie spacery. Zaopatrzony w parę kijków do nordic walking przemierza malownicze tereny Podlasia. Ostatnio pochwalił się kadrami z jednej z takich wycieczek.
Wczorajszy spacer wokół Pasiecznik Dużych. Drobna zmiana tym razem. Zamiast kul-kije do nordic walking. Było bardzo ciężko, ale było warto! Sami zobaczcie... - napisał na Facebooku rolnik.
Na najnowszych fotografiach Adama Kraśki widzimy go wyraźnie odmienionego. Okazuje się, że dzięki zmianie trybu życia udało mu się zrzucić już 15 kilogramów. Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" zamierza jednak kultywować zdrowe nawyki i nadal chudnąć. Więcej zdjęć metamorfozy farmera znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Rodzina Nawrockich się powiększyła! Nowy członek "skradł serca" pary prezydenckiej
Dziennikarka zapytała dr Irenę Eris o cenę masła. Dosadna odpowiedź
Krzysztof Ibisz z żoną na Gali Nagroda Mariusza Waltera. Wyglądali jak milion dolarów
Były książę Andrzej "jest w okropnym stanie". Martwi się o swoje pluszaki
Grażyna Torbicka na Gali Nagród Mariusza Waltera. Klasyczny strój w pełnym wydaniu
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Maffashion ma dość. Wydała stanowcze oświadczenie w sprawie Fabijańskiego
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Halejcio traci cierpliwość w willi za 12 milionów. Zobaczyła rachunki za prąd