"Rolnik szuka żony". Paweł świętuje pierwszy Dzień Ojca na spacerze z synem. Opublikował wzruszający wpis

Paweł Bodzianny z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" świętuje swój pierwszy Dzień Ojca. Z tej okazji dumny tata opublikował na Instagramie wyjątkowy wpis. Jego słowa chwytają za serce.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

Marta i Paweł to jedna z najpopularniejszych par, które powstały dzięki programowi "Rolnik szuka żony". W marcu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość była jednak skromna, huczne wesele planują dopiero w przyszłym roku. Niedawno na świat przyszedł ich syn Adam. Paweł uczcił pierwszy Dzień Ojca spacerem z synem. Opublikował też poruszający wpis na Instagramie, w którym podziękował też żonie.

"Rolnik szuka żony". Paweł świętuje pierwszy Dzień Ojca na spacerze z synem. Opublikował wzruszający wpis

Choć Marta i Adam dopiero niedawno opuścili szpital, Paweł postanowił wykorzystać piękną pogodę i zabrał nowo narodzonego syna na spacer. Fotografią, na której zostały uchwycone te wyjątkowe chwile, podzielił się na Instagramie. Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" wzruszającym wpisem uczcił swój pierwszy Dzień Ojca.

Nasz pierwszy wspólny Dzień Ojca. Kilka dni temu dołączyłem do grona dumnych rodziców. To wspaniałe uczucie. Czuję ogrom odpowiedzialności, ale też mnóstwo radości, szczęścia i spełnienia. Mam też wrażenie, że w moim życiu wszystko się zmieniło. Coś, co kiedyś wydawało mi się ważne, nagle przestało się liczyć, a liczy się przede wszystkim dobro dziecka - napisał szczęśliwy tata.

Uwagę przyciągają także piękne słowa, które farmer skierował do ukochanej.

Dziękuję Marta Paszkin za to, że jesteś tak wspaniałą mamą dla Adasia, wam za wszystkie gratulacje i ciepłe słowa, a obecnym tutaj tatusiom składam dzisiaj najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca - dodał wzruszony rolnik.
 

W komentarzach internauci zauważyli, że od Pawła emanuje radość. Nie da się ukryć, że farmer świetnie odnajduje się w roli ojca.

Więcej o:
Copyright © Agora SA