"Rolnik szuka żony". Marta wyszła ze szpitala. Opublikowała pierwsze zdjęcie z maluchem. "Zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem"

Marta Paszkin pochwaliła się na Instagramie uroczym kadrem z synem. Przy okazji napisała, jak się czuje po porodzie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

18 czerwca Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Radosną wiadomością oraz zdjęciami chłopca dumny tata natychmiast pochwalił się w mediach społecznościowych. Teraz na instagramowym profilu jego żony pojawiło się jej pierwsze zdjęcie z synem.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin na pierwszym wspólnym zdjęciu z synem

W opublikowanym na Instagramie poście Marta Paszkin poinformowała, że wróciła ze swoją pociechą do domu. Oprócz tego uczestniczka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" krótko opisała przebieg porodu oraz zdradziła, jak się aktualnie czuje.

Jesteśmy już szczęśliwie od wczoraj w domu (…). Często pojawiało się pytanie o samopoczucie i czy udało mi się urodzić, tak jak tego chciałam. No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną - mimo sączenia się wód nie było postępu porodu. A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego chłopczyka - czytamy na Instagramie Marty Paszkin.

Do wpisu dodała pierwsze zdjęcie z synem. Na fotografii możemy zobaczyć, jak szczęśliwa mama trzyma malucha w objęciach.

 

Urocza fotografia rozczuliła internautów. Pod postem posypały się gratulacje i miłe słowa skierowane w ich stronę.

Pięknie! Gratulacje, najważniejsze, że jesteście zdrowi i życzę dalej zdrówka!
Zdrowo rośnij mały książę, niech życie przyniesie ci jak najwięcej radości a mało trosk. Rodzicom życzę powodzenia i cierpliwości, a starszej siostrze samych szczęśliwych chwil u boku braciszka.

My również raz jeszcze gratulujemy i życzymy samych wspaniałych chwil.

Więcej o:
Copyright © Agora SA