"Rolnik szuka żony". Paweł uczcił narodziny syna. Urządził zakrapiane pępkowe z braćmi

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny niedawno powitali na świecie syna. Szczęśliwy tata od razu urządził pępkowe. Relacją z imprezy podzielił się na Instagramie.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Farmer nie ukrywał, że spośród wszystkich kandydatek to piękna blondynka spowodowała u niego szybsze bicie serca. Pozostałe uczestniczki nie chciały przeszkadzać zakochanym i wcześniej opuściły jego gospodarstwo. W marcu tego roku odbył się ślub pary, a kilka dni temu na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. Chłopiec otrzymał imię Adam. Dumny tata od razu zorganizował pępkowe.

"Rolnik szuka żony". Paweł uczcił narodziny syna, urządził zakrapiane pępkowe z braćmi

Paweł cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Obserwuje go ponad 70 tysięcy internautów. Po narodzinach pierworodnego rolnik od razu przekazał radosną nowinę fanom i pochwalił się zdjęciem z synem. Dumny tata nie ukrywał, że narodziny pociechy to najszczęśliwszy moment w jego życiu.

Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy - napisał pod fotografią z noworodkiem.

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" postanowił podzielić się swoją radością i urządził pępkowe. Razem z Pawłem bawili się jego bracia. Impreza odbywała się w akompaniamencie gitary, a szczęśliwy tata wraz z gośćmi wznosił kolejne toasty za zdrowie syna. Relacja z zabawy pojawiła się na InstaStories Bodziannego. Farmer opatrzył ją tagiem #Proud, po raz kolejny podkreślając, jak dumny jest z narodzin pociechy.

Paweł BodziannyPaweł Bodzianny Instagram/ pawelfarmer

Więcej o:
Copyright © Agora SA