"Twoja twarz brzmi znajomo". Znany jest pierwszy uczestnik nowej edycji. "Ma spore szanse wygrać cały program"

Lista uczestników 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na razie owiana jest tajemnicą. Do sieci wyciekły jednak informacje dotyczące pierwszej gwiazdy, która wystąpi w jesiennej odsłonie muzycznego hitu. To znany aktor i piosenkarz.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Oparte na hiszpańskim formacie muzyczne show emitowane jest w telewizji Polsat od 2014 roku. Do tej pory powstało 16 edycji. Kolejna odsłona trafi na antenę już jesienią. Wiadomo już, kto będzie pierwszym uczestnikiem nowego sezonu.

Nicole KidmanNicole Kidman kończy 55 lat. Od początku kariery przeszła ogromną metamorfozę

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znany jest pierwszy uczestnik nowej edycji. "Ma spore szanse wygrać cały program"

Wiadomo już, że w 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nastąpią zmiany w składzie jurorskim. Do Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego dołączy Robert Janowski, który zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. Ostatnio wyciekło także nazwisko pierwszego uczestnika. Według doniesień serwisu Pomponik ma nim być Michał Milowicz, popularny aktor i piosenkarz, znany głównie z ról komediowych.

O jego talent wokalny, taneczny i aktorski chyba nikt nie musi się martwić. Cała Polska kocha jego role filmowe, zwłaszcza w komediach, ale tu pokaże się z nieco innej strony i będzie miał szansę zaprezentować swój warsztat w różnych wersjach. Nie ulega wątpliwości, że ma spore szanse wygrać cały program - twierdzi źródło portalu.

'Twoja twarz brzmi znajomo'"Twoja twarz brzmi znajomo" znika z anteny. Polsat szykuje nowy muzyczny hit

Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do informacji, według których władze stacji postanowiły, że od następnego roku na antenie Polsatu emitowana będzie tylko jedna edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" rocznie. W wiosennej ramówce muzyczny hit z udziałem gwiazd zastąpi nowe talent show - "Starstruck".

Więcej o: