"Milionerzy". Na co reaguje nocyceptor? Pan Leszek mógł wygrać pół miliona złotych

W 479. odcinku "Milionerów" pan Leszek Kędzierski grał o pół miliona złotych. Pytanie o nocyceptor sprawiło mu jednak wiele trudności. Czy odważył się zaryzykować?

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

W 479. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Leszek Kędzierski. W poprzednim odcinku uczestnik wygrał 125 tysięcy złotych. Mężczyzna grał bardzo odważnie, aż do momentu, gdy usłyszał pytanie za pół miliona złotych. Hubert Urbański zapytał o nocyceptor.

"Milionerzy". Na co reaguje nocyceptor?

A. na mroki nocy

B. na podczerwień małej mocy

C. na słodki smak

D. na bodźce uszkadzające tkanki

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o nocyceptor:

Pan Leszek nie znał prawidłowej odpowiedzi. Uczestnik skorzystał z ostatniego koła. Odrzucenie dwóch błędnych wariantów niewiele jednak pomogło. Ostatecznie uznał, że nie chce ryzykować tak dużej kwoty i wycofał się z gry. Mężczyzna opuścił studio "Milionerów" bogatszy o ćwierć miliona złotych. Prawidłową opcją okazała się odpowiedź D.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 512. odcinku "Milionerów" pan Wiktor przekonał się, że ryzyko nie zawsze się opłaca. Uczestnik postawił na łut szczęścia przy pytaniu o liście. Mógł wygrać 125 tysięcy, niestety zaznaczył błędną odpowiedź i grę zakończył z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych.

W 535. odcinku pan Maciej usłyszał pytanie za milion złotych. Dotyczyło ono geografii. Uczestnik nie znał jednak odpowiedzi i postanowił zrezygnować z gry. Studio programu opuścił bogatszy o 500 tysięcy złotych.

Sporo trudności sprawiło też pytanie o Pana Kleksa. Pan Adam nie znał prawidłowej odpowiedzi, postanowił jednak zaryzykować. Odpowiedź, którą zaznaczył, okazała się błędna i mężczyzna zakończył grę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.