Z czyjej pomocy skorzysta JLo, żeby mieć dziecko? Kuriozalna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

Aleksandra Grysz zaliczyła wpadkę, opowiadając na wizji w "Pytaniu na Śniadanie" o możliwej przyszłej ciąży Jennifer Lopez. Popełniła błąd mówiąc o surogatkach. Nie obyło się bez interwencji Izabelli Krzan.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W piątkowym wydaniu "Pytania na Śniadanie" Aleksandra Grysz poprowadziła kącik show-biznesowy. Dziennikarka postanowiła poruszyć temat związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka oraz kwestię, która od jakiegoś czasu jest jednym z głównych tematów tabloidów.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Lea Michele, Matthew MorrisonMark Salling powiesił się w swoim domu. Co się stało z aktorami "Glee"?

Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie. Krzan interweniowała... dwa razy

Prowadząca zauważyła, że w mediach pojawiły się sugestie, jakoby zajście w ciążę mogło okazać się nie lada wyzwaniem dla 52-letniej Jennifer Lopez. Zdaniem dziennikarki, świeżo upieczona narzeczona Bena Afflecka z tego powodu będzie chciała wynająć "surygatkę".  

Mówi się, że oni planują dziecko, ale Jennifer ze względu na swój wiek, no i też to, że ta jej kariera cały czas się rozwija, a jest to bardzo popularne teraz w Stanach Zjednoczonych, rozgląda się za surygatką - mówiła Aleksandra Grysz.

Wpadkę prowadzącej wyłapała Izabella Krzan, która natychmiast postanowiła zainterweniować. Poprawiła koleżankę i wyjaśniła, że kobieta, świadcząca usługę, o której mówiła Aleksandra Grysz, to "surogatka".

Surogatką - poprawiła prowadzącą Izabella Krzan.

Po tej uwadze dziennikarka zaczęła dywagować i myślała, że przez przypadek pomyliła nazwę zwierzęcia, jakim miałaby być "surygatka" z kobietą, która na zlecenie nosi ciążę innej pary. Izabella Krzan ponownie poprawiła Aleksandrę Grysz i wyjaśniła, że to z kolei jest "surykatka".

A surygatka to zwierzę - zastanawiała się Aleksandra Grysz.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek poprowadzi Festiwal w Opolu z Maciejem Kurzajewskim

Przypominamy, że dziennikarka od 2019 roku była prezenterką TVP Olsztyn, następnie dołączyła do formatów w ramach "Pytani na Śniadanie" oraz "Polsce od kuchni" na TVP Kobieta. Od niedawna oficjalnie zasiada na kanapie śniadaniówki w roli prowadzącej.

Więcej o: