"Mask Singer". Kim jest Bocian? Są kolejne wskazówki. "Kiedyś na scenie spadł mi stanik" [PLOTEK EXLUSIVE]

Fani obstawiają, kim są uczestnicy "Mask Singer". Mamy dla was wskazówki naprowadzające na to, kto ukrywa się pod kostiumem Bociana.

Więcej informacji o programach telewizyjnych na stronie głównej Gazeta.pl

"Mask Singer" powoli dobiega końca. W programie pozostali już jedynie Bocian, Kogut, Słońce i Deszcz. W najnowszym odcinku odpadnie kolejna postać. Tym razem jurorom-detektywom w odgadnięciu zagadki będzie pomagać Tatiana Okupnik. Nim jednak zostanie wyemitowany półfinałowy odcinek, sami możecie spróbować zgadnąć, kto kryje się pod kostiumem Bociana. Mamy dla was kolejną podpowiedź. 

"Mask Singer". Kim jest Bocian?

Nie musicie czekać na kolejną wizytówkę, którą przedstawi po występie Bocian. Mamy ją dla was już teraz, przedpremierowo. Oto co Bocian mówi sam o sobie:

Zobacz wideo "Mask Singer". Kim jest Bocian? Te wskazówki zdradzają wiele
Trzeba walczyć. Walka o dobry występ zaczyna się w garderobie. Bo kiedyś na scenie spadł mi stanik, innym razem zacięła się sukienka. Zaufajcie mi, nikt nie chce oglądać gołego ptaka. Czasem na scenie walczę o to, by z niej nie spać, a zdarzało mi się to nie raz. Nawet na jednym koncercie. Normalnie siwy dym. Wierzę, że muzyka łamie najtwardsze serca, ale czy można pokochać typa spod ciemnej gwiazdy? Mam też swoje marzenia. Jedno z nich spełniłam – poleciałam do Laponii.

A pamiętacie wcześniejsze wskazówki, które miały pomóc odgadnąć, kim jest Bocian? Oto jedna z nich:

Jest szary, jest okropny, jest go ciągle za dużo. Jeśli nienawidzisz kurzu tak jak ja, wybierz Bociana. W domu, w pracy, na imprezie. Dzisiaj wszędzie musisz błyszczeć. Jeśli lubisz piękne świecidełka to zapraszam do LA - opowiadał.

Przypomnijmy, że do tej pory maskę zdjęli: Dorota Gardias (Róża), Qczaj (Prysznic), Barbara Kurdej-Szatan (Ważka), Grzegorz Skawiński (Monster), Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica) oraz Daria Ładocha (Czarownica). Widzowie obstawiają, że w programie pozostali jeszcze Beata Kozidrak, która ma być Słońcem, Natasza Urbańska ukrywającą się pod kostiumem Deszczu, Krzysztof Skórzyński jako Kogut. Natomiast w Bociana wciela się według nich Anna Karwan. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.