"Hotel Paradise". Dominika zdradza, jak tak naprawdę wygląda Puszka Pandory. Zaskoczenie gwarantowane

Puszka Pandory budzi wśród widzów "Hotelu Paradise" wiele emocji. Ostatnio Dominika z piątej edycji programu postanowiła zdradzić na ten temat coś, co może zaskoczyć fanów.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

W piątej edycji "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji. Rywalizacja między uczestnikami staje się coraz bardziej zacięta. Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany prawdopodobnie na początku czerwca. Ostatnio jedna z mieszkanek rajskiego hotelu zdradziła, jak naprawdę wygląda Puszka Pandory. Słowa Dominiki mogą zaskoczyć.

"Hotel Paradise 5". Dominika wyznała prawdę o Puszce Pandory

Puszka Pandory to jeden z kluczowych momentów w programie. Mieszkańcy rajskiego hotelu mogą wówczas zadawać pytania, które wpływają na ich późniejsze decyzje. Wydarzenie budzi wśród widzów wiele emocji, gdyż uczestnicy niejednokrotnie poruszają wtedy drażliwe kwestie. Okazuje się, że w odcinku jest pokazany jedynie niewielki fragment Puszki Pandory. Ostatnio Dominika z piątej edycji "Hotelu Paradise" wyznała na Instagramie, że w rzeczywistości trwa ona nawet kilka godzin.

Jeżeli chodzi o Pandorę, pytania zadawaliśmy na setach, ile chcemy pytań, do kogo chcemy. To, co wy widzicie w rzeczywistości trwało kilka godzin nie raz. Siedzieliśmy, siedzieliśmy i odpowiadaliśmy, nie raz na te same pytania - zdradziła na swoim InstaStories Dominika.

"Hotel Paradise 5". Kim jest Dominika?

Dominika Stosio to 24-letnia tancerka i choreografka ze Szczecina. Zajmuje się też profesjonalnie wizażem, jednak to taniec jest jej największą pasją. Sport odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę. Dziewczyna trenuje sztuki walki i podnosi ciężary. Myślicie, że zajdzie daleko w "Hotelu Paradise"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.