"Przyjaciółki" znikną z anteny. Wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany ostatni sezon: Piękne zakończenie historii bohaterek

Serial "Przyjaciółki" jest jedną z najpopularniejszych polskich produkcji. Na antenie Polsatu emitowany jest od dziesięciu lat, ale jak się właśnie okazało, już niedługo zniknie z anteny.

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

"Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu 6 września 2012 r. Serial pokazujący losy czterech kobiet, które odnowiły znajomość podczas zjazdu absolwentów, zaskarbił sobie sympatię widzów. Produkcja do pewnego czasu cieszyła się wysokim wskaźnikiem oglądalności, ale ta z odcinka na odcinek spada. "Super Express" doniósł, że twórcy serialu podjęli decyzję o jego zakończeniu. Wiadomo, kiedy widzowie będą mogli obejrzeć ostatni, 20. sezon ulubionej produkcji. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino. Co z Donną?

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

"Przyjaciółki" znikają z anteny. Wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany ostatni sezon 

Serial niebawem będzie świętował swoje dziesięciolecie. Obecnie widzowie mogą oglądać 19. sezon, w którym sporo się dzieje, jednak nie ma to przełożenia na wyniki oglądalności. Jak dowiedział się "Super Express" twórcy serialu podjęli decyzję o jego zakończeniu. Osoba związana z "Przyjaciółkami" w rozmowie z tabloidem zdradziła, że ostatni, 20. sezon zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku, a widzowie będą mogli oglądać go już jesienią. Będzie on zwieńczeniem lat pracy aktorek na planie. 

Kręciliśmy serial od 2012 roku. W tym roku mija 10 lat. Na jesień ukaże się 20. sezon. To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek - ujawniła osoba związana z produkcją.

ZOBACZ: "Przyjaciółki" znikną z ekranu? Wyniki lecą na łeb, na szyję

Warto wspomnieć, że dla aktorek związanych z produkcją niewiele się zmieni. Małgorzata Socha jest rozchwytywana i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Joannę Liszowską częściej niż na szklanym ekranie, można zobaczyć na deskach teatru. Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska, podobnie jak Lisowska, oprócz pracy na planach filmów i seriali, grają również w teatrze. 

Będziecie tęsknić za "Przyjaciółkami"? 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.