"Hotel Paradise". Nowi uczestnicy ostro wkurzyli pozostałych. Mateusz klepnął w pupę Wiktorię! Osłupiała

"Hotel Paradise". W programie pojawili się nowi uczestnicy - Mateusz i Oliwia. Wygląda na to, że ich obecność sporo namiesza na rajskiej wyspie...

Więcej na temat programu "Hotel Paradise" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

W najnowszym sezonie "Hotelu Paradise" fabuła przyspiesza z odcinka na odcinek. Jeszcze niedawno dyskutowano na temat konfliktu Elizy i Mariki, a teraz w hotelu pojawiły się dwie nowe osoby - i to z wielkim hukiem. Pierwsze wrażenie, jakie zrobił jeden z nich na dotychczasowych uczestnikach, nie było najlepsze.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach. Niektóre z nich są przerażające

"Hotel Paradise". Nowi uczestnicy ostro wkurzyli pozostałych 

Po odejściu z programu Mariki, atmosfera wydawała się dość spokojna. Wkrótce bohaterowie show otrzymali informację, że muszą przygotować się na wieczorną imprezę. Po uroczystej kolacji wrócili do hotelu, gdzie czekał na nich bal maskowy. Mieszkańcy hotelu spodziewali się, że któryś z obecnych tam tancerzy ujawni się jako kolejny wyspiarz. Nic bardziej mylnego - po chwili w pomieszczeniu zjawili się Mateusz oraz Oliwia, którzy okazali się kolejnymi uczestnikami. 

 

Mateusz od razu podpadł uczestnikom, kiedy bez pozwolenia klepnął w pupę Wiktorię. Z każdą chwilą było jednak coraz gorzej - butne zachowanie i teksty 27-latka nie przypadły do gustu wyspiarzom. Oliwia wpadła zaś w oko Kubie, który postanowił zawalczyć o jej względy. Jego zaloty były skuteczne - to właśnie z nim uczestniczka spędziła pierwszą noc w rajskim hotelu.

 

Co obecność nowych uczestników zmieni w "Hotelu Paradise"? Przekonamy się dopiero w kolejnych odcinkach reality-show.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.