"Rolnik szuka żony". Adam związał się z Teresą? Ale się wkopał tą wypowiedzią

Adam i Teresa z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" od dawna łączeni są przez internautów w parę. Czy coś faktycznie jest na rzeczy? Niedawno kandydat Kamili skomentował sprawę. Jednak jego słowa wcale nie utną spekulacji.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Od pewnego czasu w Internecie krążą plotki na temat romansu Adama i Teresy, która walczyła o serce Stanisława. Żadne z nich nie znalazło w programie miłości. Fani "Rolnik..." nie są jednak tego tacy pewni. Coraz częściej pojawiają się doniesienia, jakoby tę dwójkę łączyło coś więcej. Potwierdzeniem tych informacji miało być zdjęcie z imprezy, na której bawili się uczestnicy kilku edycji show. Na fotografii widać Teresę, która siedzi na kolanach Adama. W rozmowie z portalem bia24.pl uczestnik show TVP skomentował plotki dotyczące jego relacji z kandydatką Stanisława.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony 8". Adam komentuje plotki dotyczące związku z Teresą

Ostatnio Adam udzielił wywiadu portalowi bia24.pl. Podczas rozmowy padło pytanie o jego relację z Teresą. Kandydat Kamili udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi.

Fakt, spotkaliśmy się później na jednej z imprez, które są organizowane właśnie przez uczestników. To, czy z kimś jestem, czy nie, chciałbym zachować na razie tylko dla siebie. Zgłosiłem się do programu, co oznacza, że jestem otwarty na miłość. Czy znajdę ją teraz czy za pięć lat, nieistotne. Istotne jest to, że chcę stworzyć trwałą relację, nie interesują mnie przelotne znajomości - powiedział mężczyzna.

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" przyznał też, że od czasu występu w programowym hicie TVP dostaje wiele wiadomości od kobiet. Nawet tych już zajętych. Zaznaczył, że tego typu układy go nie interesują.

To miłe, ale po czasie jest to męczące, zwłaszcza jeśli dostaję wiadomości od kobiet, które są w związkach, a proponują mi spotkania. Nie szukam przelotnych znajomości, więc takie spotkania nie wchodzą w grę - wyznał kandydat Kamili.

Myślicie, że Adam i Teresa są parą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.