"Rolnik szuka żony". Teresa i Adam na wspólnym zdjęciu z imprezy. Nie szczędzili sobie czułości

Ten związek narodził się po programie "Rolnik szuka żony" i był dla wszystkich zaskoczeniem. Teresa, kandydatka Stanisława spotyka się z Adamem - kandydatem Kamili. Ostatnio do sieci trafiło wspólne zdjęcie pary.

Więcej na temat programów rozrywkowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" rozstrzygnął, kto wytrwał w rodzących się na ekranie relacjach. Nikt nie spodziewał się, że kandydaci poszczególnych rolników wpadną sobie w oko. A jednak, Teresa, która wraz z innymi kobietami została odrzucona przez Stanisława, zaczęła spotykać się z mężczyzną z programu. Media spekulowały, że jest nim Adam, który zabiegał o serce rolniczki Kamili. Teraz pojawił się kolejny dowód.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

"Rolnik szuka żony". Teresa i Adam na wspólnym zdjęciu z imprezy. Nie szczędzili sobie czułości

Na facebookową grupę fanów programu "Rolnik szuka żony" trafiło zdjęcie z imprezy, na której bawili się uczestnicy różnych edycji show. Ktoś z gości zrobił zdjęcie, na którym widzimy toczące się przy stole rozmowy. Uwagę zwraca zwłaszcza kadr, na którym Teresa siedzi na kolanach Adama. Choć żadne z nich jak dotąd nie wypowiedziało się na ten temat, zdjęcie jest dla wielu potwierdzeniem ich relacji. Pod postem posypały się gratulacje. Wiele osób zaczęło kibicować parze.

Super pomysł z tą imprezą ze wszystkimi uczestnikami, mają szansę tworzyć się pary. Niech im się szczęści.
Gratulacje, pasują do siebie. Niech im się uda.
Śliczna dziewczyna i widać na poziomie. Oby tylko faktycznie Adam był jej wart - skomentowali fani programu.

Adam i Teresa z 'Rolnik szuka żony 8' zostali uchwyceni na zdjęciu z imprezyAdam i Teresa z 'Rolnik szuka żony 8' zostali uchwyceni na zdjęciu z imprezy fot. Facebook.com

To nie pierwszy taki przypadek z programu, kiedy uczestnicy przyjechali walczyć o serce kogoś innego, a później związali się z kandydatem innego rolnika. Tak narodził się związek Kasi i Dawida z drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Kasia gościła na gospodarstwie Szymona, z kolei Dawid zabiegał o Monikę. Ta dwójka spotkała się po nagraniach przypadkiem, a ta znajomość szybko przerodziła się w coś więcej. Podczas świątecznego wydania programu byli już zaręczeni, a niecałe pół roku później wzięli ślub. Doczekali się także córki. Czy z Teresą i Adamem będzie podobnie? Na pewno więcej o ich związku dowiemy się podczas specjalnego odcinka "Rolnika", który zostanie emitowany w Boże Narodzenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.