"Rolnik szuka żony". Teresa nie znalazła miłości u boku Stanisława. A jednak związała się z innym uczestnikiem programu!

Teresa była kandydatką Stanisława w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Mimo że Staszek odesłał uczestniczkę do domu, udało jej się stworzyć szczęśliwy związek z Adamem, kandydatem Kamili.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Urocza Teresa błyskawicznie podbiła serca widzów "Rolnik szuka żony". Fani mocno trzymali za nią kciuki i nie kryli rozczarowania, gdy Stanisław podziękował wszystkim trzem kandydatkom. Teresa nie chowa jednak urazy, a w poście na Instagramie napisała, że zostały jej przyjemne wspomnienia i wspaniałe znajomości. Zdaje się, że to jednak nie wszystko, co udało się odnaleźć uczestniczce w ósmej edycji show. Jak donosi Pomponik, Teresa i Adam, który próbował szczęścia u właścicielki pieczarkarni, są razem i nie kryją się ze związkiem.

Zobacz wideo Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" o przeprowadzce

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

"Rolnik szuka żony". Teresa i Adam są parą

Informator Pomponika dowiedział się, że Teresa i Adam postanowili dać szansę związkowi jeszcze przed finałowym odcinkiem programu. Chociaż nie ogłosili tej informacji oficjalnie, nie była ona tajemnicą dla pozostałych uczestników - również dla Kamili.

Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali! Wszyscy byli tym zachwyceni, tylko Kamila nie spodziewała się takiego obrotu sprawy - mówi źródło serwisu.

Relacja Adama i Kamili zakończyła się dość szybko, a w ostatnim odcinku uczestnicy mieli okazję wyjaśnić sobie nieporozumienia. Rolniczka była zdania, że Adam niedostatecznie o nią zabiegał, natomiast kandydat Kamili trwał przy opinii, że zrobił wszystko, co mógł, aby im się udało. Teresa z kolei nie miała okazji spróbować stworzyć związku ze Stanisławem - rolnik po długim namyśle podziękował wszystkim trzem kandydatkom. 

Sylwia Grzeszczak"The Voice of Poland". Ci trenerzy pożegnali się z programem po jednej edycji

Jeśli doniesienia o związku Kamili i Adama potwierdzą się przez zainteresowanych, będzie to już kolejny przypadek w programie telewizyjnym, w którym uczestnicy znajdują miłość poniekąd na przekór. W piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" taka sytuacja miała miejsce w przypadku Laury i Karola, którym eksperci dobrali innych kandydatów na małżonków. 

Więcej o: