"Rolnik szuka żony". Kamila utrzymuje kontakt z Jankiem? Fani sądzą, że odnowiła znajomość. Rolniczka zaspokoiła ciekawość

Kamila z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" otrzymała najwięcej listów w historii randkowego show TVP. Wydawało się, że wśród tak licznego grona kandydatów znajdzie się ten jedyny. Jej związek z Adamem nie przetrwał jednak próby czasu. Czy teraz odnowiła kontakt z innym uczestnikiem?

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

Kamila Boś wystąpiła w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Piękna rolniczka otrzymała rekordową liczbę listów od zauroczonych nią mężczyzn. Ostatecznie o jej serce walczyło trzech kandydatów: Tomasz, Adam i Janek. Ten ostatni od początku wydawał się mieć mniejsze szanse od pozostałych uczestników. Kamila postanowiła wybrać Adama, jednak jeszcze w trakcie trwania show zdecydowali, że pozostaną w przyjaznych stosunkach. Do dziś utrzymują kontakt.

"Rolnik szuka żony". Relacja Kamili i Janka skończyła się dość szybko

Początkowo Kamila była bardzo zainteresowana Jankiem. Przyznała, że ujął ją szczerością i uśmiechem. Wszystko zmieniło się, kiedy mężczyzna przyjechał do gospodarstwa producentki pieczarek. Początkowa chemia zniknęła, a Janek był jedynym z kandydatów, który nie został zaproszony przez rolniczkę na randkę. Ich spotkanie sam na sam miało miejsce podczas spaceru nad staw. Nie odbyło się jednak w romantycznej atmosferze. Kamila wypominała Jankowi sytuację, która doprowadziła ją do łez. Oznajmiła także, że nie widzi szans na rozwój ich relacji i podziękowała uczestnikowi za udział w programie.

Brakuje między nami zrozumienia. Ja mówię coś innego i ty mówisz coś innego. Dzisiejsza rozmowa jest po to, żeby... Bo możemy mieć możliwość randki, ale jest pytanie, czy ta randka cokolwiek by zmieniła - powiedziała wtedy rolniczka.

"Rolnik szuka żony 8". Czy Kamila i Janek odnowili znajomość?

Od czasu zakończenia zdjęć do show TVP minęło już kilka miesięcy. Udział w programie przyniósł Kamili spore grono fanów. Rolniczka niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Zorganizowała dla fanów serię Q&A, podczas której odpowiedziała na pytania obserwatorów. Ciekawscy internauci zapytali uczestniczkę "Rolnika", czy utrzymuje kontakt z Jankiem. Odpowiedź kobiety była jednoznaczna i bardzo lakoniczna.

Nie - odpowiedziała krótko Kamila.

Kamila z programu 'Rolnik szuka żony' odpowiedziała na pytania fanówKamila z programu 'Rolnik szuka żony' odpowiedziała na pytania fanów Instagram/ kamila.bos

"Rolnik szuka żony 8". Przyjaźnie poza programem

Program "Rolnik szuka żony" nie przyniósł miłości Kamili ani jej kandydatom. Okazało się jednak, że między uczestnikami narodziły się przyjaźnie. Producentka pieczarek znalazła wspólny język z Elżbietą, a Janek, Tomasz i Adam nadal utrzymują ze sobą kontakt. Panowie zorganizowali nawet wspólnego live’a na Instagramie. Podczas transmisji odpowiadali na pytania fanów, rozmawiali i słuchali muzyki. Uczestnicy "Rolnika" podzielili się też ciekawostkami zza kulis show TVP.

Wspólny live Adama, Tomasza i JankaWspólny live Adama, Tomasza i Janka Instagram/adam_dziezyc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.