"Rolnik szuka żony". Marta pozuje w ciążowym dresie. Czyżby potwierdzenie plotki, że z Pawłem spodziewają się dziecka?

Marta i Paweł z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbędzie się już w marcu. Niedawno kobieta opublikowała zdjęcie w ciążowej stylizacji. Czy ich rodzina wkrótce się powiększy?

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy show od początku mieli się ku sobie, a rolnik wkrótce zdecydował, że pożegna pozostałe kandydatki. Z biegiem czasu ich uczucie rozkwitło i po dziś dzień tworzą szczęśliwy związek. Kilka miesięcy temu zakochani zaręczyli się i już wkrótce powiedzą sobie sakramentalne "tak". Narzeczeni zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu w marcu. Para przyznała, że planuje dwie ceremonie. Na początku chcą zorganizować skromny ślub dla rodziny. W następnym roku wyprawią natomiast huczne wesele. 

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

"Rolnik szuka żony 7". Marta pozuje w ciążowej stylizacji

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się plotki, że narzeczeni wkrótce zostaną rodzicami. Wygląda na to, że informacje te mogą być prawdziwe. Ostatnio na Instagramie Marty pojawiło się InstaStory, na którym kobieta pozuje ciążowych ubraniach. Uczestniczka "Rolnika" zaznaczyła jednak, że prezentowane dresy świetnie sprawdzą także dla kobiet, które nie spodziewają się dziecka.

Marta Paszkin 'Rolnik szuka żony'Marta Paszkin 'Rolnik szuka żony' Instagram/ marta_paszkin

(...) to jest kolekcja dla kobiet w ciąży, ale przecież nie ma znaczenia czy się jest w ciąży, czy nie, ten dłuższy przód jest, ale myślę, że to z powodzeniem dla tych ciążówek jak i dla tych nie ciążówek - przekonywała Marta.

Na razie narzeczeni nie potwierdzili plotek. Para nigdy nie ukrywała jednak, że w przyszłości planuje powiększenie rodziny. Kobieta jest już mamą, ma córkę - Stefanię. Myślicie, że Marta i Paweł wkrótce powitają na świecie pierwszą wspólną pociechę?

Iza 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przyjaciółka pomogła Izie w kłopotach

Więcej o: