"Rolnik szuka żony". Kamila zachwyciła fanów podczas babskiego wypadu w góry: Jak Żony Hollywood

Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" wrzuciła na Instagram zdjęcie zrobione w towarzystwie przyjaciółek, podczas wypadu do Zakopanego. Rolniczka postawiła na modną stylizację, która natychmiast przypadła do gustu fanom. Świetnie wygląda.

Więcej artykułów na temat uczestników programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Kamila z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" dzięki show TVP zyskała sporą popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 150. tys. internautów. Rolniczka chętnie publikuje nowe zdjęcia, a tym razem zaskoczyła relacją z damskiego wyjazdu z przyjaciółkami do Zakopanego. Uczestniczka miłosnego show zadbała o modny wygląd. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Dom Kamili robi wrażenie nie tylko z zewnątrz. Salon w złocie, a sypialnia? Dominuje niebiańska biel

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Kamila relacjonuje wyjazd z przyjaciółkami do Zakopanego 

Kamila w czasie emisji programu zmagała się ze sporą krytyką ze strony widzów, którzy zarzucali jej brak zdecydowania i to, że zachowywała się nie w porządku w stosunku do zaproszonych mężczyzn. Rolniczce nie udało się znaleźć drugiej połówki, ale z całą pewnością, zamiast tego zyskała dużą popularność. 

Na Instagramie Kamili pojawiła się obszerna relacja z wyjazdu z przyjaciółkami do Zakopanego. Uczestniczka show TVP zabawnie przyznała, że teraz miłości szuka w górach. 

Hej! Góralu gdzie jesteś? - żartowała Kamila.

Kamila podczas wypadu z przyjaciółkami stawia na relaks i odpoczynek. Pochwaliła się grupowym zdjęciem na tle Tatr, a fani zwrócili uwagę na jej modną stylizację. Tego dnia rolniczka założyła białe spodnie, które zestawiła z neonowym swetrem w różowym kolorze. Do tego dobrała beżowe botki i pasującą kolorystycznie kurtkę, którą pozostawiła rozpiętą. Całości dopełniły duże okulary przeciwsłoneczne i czarna torebka

Jak jest każdy widzi - napisała rolniczka.

'Rolnik szuka żony'. Kamila relacjonuje wyjazd z przyjaciółkami do Zakopanego'Rolnik szuka żony'. Kamila relacjonuje wyjazd z przyjaciółkami do Zakopanego Fot. Instagram/ kamila.bos

W komentarzach fani zasypali uczestniczkę komplementami. Kamila bardzo dba o swój wygląd i najczęściej stawia na kobiece zestawy. 

Jak Żony Hollywood.
Chyba gorąco, bo kurtka zdjęta.
Wow! Zachwycasz w każdym calu - czytamy.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Kamila pokazała brata-aktora. To przystojny serialowy policjant. Grał też u Patryka Vegi

Po opublikowanych relacjach można zauważyć, że Kamila świetnie się bawi z przyjaciółkami. Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.