Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.
Elżbieta w programie "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy chętnie podglądają, co u niej słychać. Rolniczka po występie w show TVP przeżyła zawód miłosny i zdecydowała, że sprzedaje swoją posiadłość. Na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z córką, a internauci w komentarzach wspomnieli o Marku. Nie ukrywali, że ich zdaniem od początku nie pasował do Eli i dobrze zrobiła, że się z nim rozstała.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Ci uczestnicy stanęli na ślubnym kobiercu. Tak wtedy wyglądali [ZDJĘCIA]
Elżbieta w finałowym odcinku przyznała, że Marek ją upokorzył i szybko zaczął pokazywać, jaki jest naprawdę. Przestał się starać i miał czelność w niewybrednych słowach skomentować wiek rolniczki. Uczestniczka podkreśliła, że chce jak najszybciej o nim zapomnieć, jednak fani jej tego nie ułatwiają.
Opublikowała zdjęcie z najstarszą z córek, Eweliną. Na pierwszy rzut oka widać, że pociecha odziedziczyła po mamie urodę.
Z najstarszą córką Eweliną - napisała rolniczka.
W komentarzach internauci zachwycali się rolniczką i jej córką. Padły nawiązania do Marka, a fani przyznali, że mężczyzna teraz może jedynie "pluć sobie w brodę", że tak ją potraktował.
Dobrze, że pani pogoniła tego cwaniaka.
Nigdy bym nie powiedziała, że matka z córką. Pani jest doskonałym przykładem na to, że kobieta jest jak wino.
Jak siostry, a buc patrzy i wyje co stracił - czytamy.
Trzeba przyznać, że Elżbieta wygląda olśniewająco i z pewnością Marek ma czego żałować.
Popek uderza w "przestarzałe panny młode po 30", które "nie mogą znaleźć chłopa". Punktujemy, co przemilczała
Była kochanką Clintona. Tak po latach wygląda Monica Lewinsky. Zaskakujące, czym się zajmuje
To pytanie zaskoczyło Lewandowską. Nie wiedziała, co odpowiedzieć
Książę Jan Lubomirski przekazał na WOŚP grafikę Pabla Picassa. Teraz się tłumaczy
Stramowski zaskoczył wyznaniem o rozwodzie z Warnke. To dlatego się rozstali
Wieści dotyczące nowych odcinków "Rancza". Wiadomo, kiedy zobaczymy je na antenie
Joanna Szczepkowska uderzyła w Zbigniewa Ziobrę. "Strach się bać"
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Senyszyn jasno o zakazie alkoholu w Sejmie. Takie ma zdanie