"Milionerzy". Z jakiego wiersza pochodzi cytat "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie..."

W 425. odcinku "Milionerów" padło nietypowe pytanie. "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię" napisał L. Staff w wierszu... Uczestniczka długo zastanawiała się nad wyborem poprawnej odpowiedzi.

Więcej o teleturnieju "Milionerzy" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W 425 odcinku "Milionerów" ze swojej szansy na wielką wygraną skorzystała pani Kasia. Jak brzmiało pytanie za 40 tysięcy złotych? 

Zobacz wideo Izabela Janachowska o odejściu z TVN: Rozstanie było ciężkie. Mówi o Miszczaku

Holly Madison, Hugh Hefner, Bridget Marquardt, Kendra WilkinsonByły "Króliczkami Playboya". Co dziś słychać u Holly, Bridget i Kendry?

"Milionerzy". "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię" napisał L. Staff w wierszu...

Uczestniczka miała bardzo dobrą passę podczas występu w "Milionerach". Na drodze do zwycięstwa, przy pytaniu za 40 tysięcy złotych, pojawiły się trudności. Pani Kasia usłyszała od Huberta Urbańskiego następujące pytanie: "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię" napisał L. Staff w wierszu...

Odpowiedzi były następujące: 

A. "Przymrozek wiosenny"

B. "Letnie słońce"

C. "Deszcz jesienny"

D. "Zimowa zawierucha"

"Milionerzy". "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię" napisał L. Staff w wierszu...

Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na pytanie "Przez ogród mój szatan szedł smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię" napisał L. Staff w wierszu...?

"Deszcz jesienny". Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź C.

Uczestniczka długo zastanawiała się nad odpowiedzią na to pytanie, jednak nie skorzystała z koła ratunkowego. Pani Kasia i Hubert Urbański nie znali "Deszczu jesiennego" Leopolda Staff, jednak tym razem szczęście dopisało uczestniczce.

'Milionerzy'"Milionerzy". Co jest bezłodygowe i chronione?

"Milionerzy". Uczestnik odpadł na pytaniu za pięć tysięcy złotych

W 424 odcinku padło pytanie o przepis, który reguluje artykuł 182 Kodeksu Cywilnego. Uczestnik zastanawiał się, o jaką pogoń mogło chodzić. Wśród odpowiedzi znalazła się "pogoń za niewiernym małżonkiem". Ta odpowiedź wydała się Wojtkowi absurdalna. Zdecydował się postawić na "złodzieja drobiu". Niestety w ten sposób przekreślił swoją dalszą walkę o milion. Artykuł 182 Kodeksu Cywilnego reguluje kwestię pościgu za rojem własnych pszczół.

Więcej o: