"Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat usuwa Piotra Gąsowskiego w cień. Zamiast niego doskonale znany prezenter

Już niedługo wyemitowany zostanie specjalny, świąteczny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Z tej okazji Polsat przygotował dla fanów produkcji zmiany. Najważniejsza dotyczy Piotra Gąsowskiego.

Więcej aktualności znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" już od wielu lat bawi Polaków i jest jednym z największych hitów stacji. Choć co sezon oglądamy zmagania innych uczestników, to zmiany zarówno wśród jurorów, jak i panelu prowadzącego, są nikłe. Część gwiazd już na tyle wpisała się w klimat show, że nie wyobrażamy go sobie bez ich udziału. Idealnym przykładem jest na to Piotr Gąsowski. Jak się jednak okazuje, Polsat postanowił zaryzykować i zmienić prowadzącego na... jeden odcinek. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski o kulisach rozstania z TVP i pracą w „The Voice"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piotr Gąsowski nie będzie prezenterem

Jak donosi "Super Express" w specjalnym, świątecznym wydaniu "Twoja twarz brzmi znajomo" u boku Macieja Dowbora wystąpi Krzysztof Ibisz. Jak donosi informator tabloidu:

Stacja i produkcja stwierdziła, że lepiej w świątecznym odcinku sprawdzi się Ibisz, który bardzo dobrze radzi sobie w prowadzeniu specjalnych odcinków, różnego rodzaju gal, czy festiwali.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wielbicieli Piotra Gąsowskiego. Prezentera nie zabraknie bowiem w świątecznym odcinku programu. Zobaczymy go przed kamerami, ale w roli... jurora.

 

Co wiemy o świątecznym odcinku show? Ma wystąpić osiem gwiazd, które miały już okazję brać udział w programie w poprzednich edycjach. Na scenie pojawi się m.in. Katarzyna Skrzynecka jako Luciano Pavarotti, Barbara Kurdej-Szatan jako Kylie Minogue, Sławomir jako Freddie Mercury, Joanna Liszowska jako Mariah Carey oraz Gosia Andrzejewicz jako George Michael. Zwycięzca przekaże Fundacji Polsat czek o wartości 100 tysięcy złotych.

Świąteczny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" ma zostać wyemitowany w piątek, 17 grudnia, w Polsacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.