"Rolnik szuka żony". Elżbieta nie pojawiła się na weselu Bogusi i Krzysztofa. Wyszło na jaw, dlaczego jej zabrakło

Na hucznym weselu Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej. Wśród gości weselnych bawiła się również Joasia z Kamilem. Fani nie wypatrzyli Elżbiety, która wyjawiła na Instagramie, dlaczego nie pojawiła się na imprezie.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Bogusia i Krzysztofa to uczestnicy ósmej edycji "Rolnik szuka żony", którzy dzięki programowi odnaleźli prawdziwą miłość. Rolnik oświadczył się partnerce jeszcze podczas emisji programu. Nie zamierzali zwlekać ze ślubem i pobrali się przed finałem show TVP. Na weselu bawiła się inna para z programu, zabrakło natomiast Elżbiety, które swego czasu podkreślała, że z innymi uczestnikami łączą je bardzo dobre relacje. W odpowiedzi na pytanie fana zdradziła, dlaczego nie bawiła się na weselu szczęśliwej pary. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Ci uczestnicy stanęli na ślubnym kobiercu. Tak wtedy wyglądali [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Elżbieta wyjawiła, dlaczego zabrakło jej na weselu Bogusi i Krzysztofa

Ślub Krzysztofa i Bogusi z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" nie mógł przejść bez echa. Marta Manowska przyznała na Instagramie, że było to najlepsze wesele w jej życiu. Relacjonowała weselną zabawę, chętnie robiąc sobie zdjęcia z młodą parą, czy partnerką Kamila - Joasią. Wśród zaproszonych gości internauci nie mogli wypatrzyć Elżbiety, która uchodzi za jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek tej edycji. 

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof są już po ślubie! Do sieci trafiło zdjęcie z ceremonii

Okazuje się, że rolniczka miała inne plany. Na Instagramie pochwaliła się babskim dniem, spędzonym w gronie rodziny i przyjaciółek. 

Super zabawa w babskim gronie - napisała.
 

W komentarzach fani dopytywali rolniczkę, dlaczego nie pojawiła się na weselu Krzysztofa i Bogusi dopatrując w jej nieobecności drugiego dnia. Elżbieta nie trzymała internautów w niepewności i odpisała na liczne zapytania. Szczerze przyznała, że tego dnia miała świętować szczęście razem z Krzysztofem i jego żoną, ale ostatecznie wieczór spędziła w inny sposób. 

Miałam być, ale jakoś tak wyszło - odpowiedziała rolniczka.

'Rolnik szuka żony'. Elżbieta wyjawiła, dlaczego zabrakło jej na weselu Bogusi i Krzysztofa'Rolnik szuka żony'. Elżbieta wyjawiła, dlaczego zabrakło jej na weselu Bogusi i Krzysztofa Fot. Instagram/ elzbietaczabator

Księżna Kate długo skrywała mroczną tajemnicę z przeszłościW mediach pojawiło się zdjęcie pobitej księżnej Kate. Wizerunku użyto bezprawnie

Myślicie, że za jej nieobecnością kryje się coś głębszego? 

Więcej o: