"Rolnik szuka żony". Marta Manowska zachwycona weselem Bogusi i Krzysztofa! Pokazała zdjęcia z zabawy

Marta Manowska niedawno bawiła się na hucznym weselu Bogusi i Krzysztofa, uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Gwiazda na imprezie zorganizowanej przez parę młodą bawiła się i prezentowała znakomicie.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Krzysztof i Bogusia poznali się w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna już po kilku dniach znajomości był oczarowany kandydatką do tego stopnia, że postanowił jej się oświadczyć. Nieco oszołomiona kobieta przyjęła pierścionek, a ślub pary odbył się kilka miesięcy później. Naturalnie ekipa "Rolnik szuka żony" na czele z prowadzącą, towarzyszyła parze podczas zaślubin i wesela. Marta Manowska w kilku słowach podsumowała imprezę. Działo się!

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Krzysztof i Bogusia wzięli ślub, Marta Manowska na ich weselu bawiła się wspaniale

Gwiazda randkowego show opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z przyjęcia. Przyznała również, że jest to najlepsze wesele, na jakim kiedykolwiek była. Mocne słowa, ale ze zdjęć wnioskujemy, że impreza rzeczywiście była fantastyczna.

 
To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka! PS: Wracam na parkiet! - czytamy.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska bawiła się na weselu Krzysztofa i Bogusi. Jaki strój wybrała?

Marta Manowska postawiła na nieoczywiste, jak na wesele, kolory. Gwiazda pozowała w długiej, czarnej sukience na cienkich ramiączkach. Zgrabne nogi prezentowały się obłędnie w metalicznych sandałach na szpilce. Manowska zdecydowała się również na naturalne uczesanie - na weselu pojawiła się w prostych, rozpuszczonych włosach.

Krzysztofowi i Bogusi jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Więcej o: