"Rolnik szuka żony". Kandydatka Stanisława znalazła miłość poza programem?! Wrzuciła zdjęcie. Na nim dwie dłonie

Program "Rolnik szuka żony" nie gwarantuje znalezienia miłości przed kamerami. Jednej z kandydatek Stanisława chyba udało się to jednak po opuszczeniu planu show. Jej relacja na Instagramie daje do myślenia.

Więcej informacji o programach rozrywkowych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele emocji. Wyjątkowo dużo dostarcza ich zwłaszcza dwójka uczestników - Kamila i Stanisław. Według widzów, kobieta dokonała nieodpowiedniego wyboru. Z kolei mężczyzna nie dokonał go wcale. Uznał, że nie chce spróbować nawiązać bliższej relacji z ani jedną zaproszoną do siebie na gospodarstwo kobietą.

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Jedna z kandydatek Stanisława znalazła miłość poza programem? Pokazała zdjęcie

Na zaproszenie rolnika na jego gospodarstwo przyjechała Teresa, Roksana i Aleksandra. Zarówno one, jak i widzowie długo musieli czekać, aż mężczyzna dokona wyboru. Kiedy odrzucił wszystkie panie, internauci zaczęli podejrzewać, że w jego życiu, poza kamerami, pojawiła się inna kobieta. Tymczasem wygląda na to, że to jedna z jego kandydatek znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Za uczestnikami ważne wybory. Doszło również do zaręczyn w programie. "Jest wspaniałą kobietą"

Na InstaStories Roksany pojawiło się zdjęcie, na którym widać splecione dłonie - damską oraz męską. Można podejrzewać, że to chłopak, z którym Roksanę łączy coś więcej niż tylko przyjacielska relacja. 

Roksana z 'Rolnik szuka żony' znalazła partnera?Roksana z 'Rolnik szuka żony' znalazła partnera? Instagram/schminkenbysarna

Jak myślicie, które relacje z trwającej jeszcze edycji przetrwają? Widzowie na razie dają marne szanse Kamili i Adamowi. W sieci nie brakuje komentarzy, że kobieta nie jest zadowolona ze swojego wyboru, co po niej widać w każdym odcinku. Zgadzacie się z tym?

'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony" - kiedy finał 8. edycji? Znamy datę emisji

Więcej o: