"Rolnik szuka żony" - kiedy finał popularnego programu? Znamy datę. Którzy uczestnicy odnajdą prawdziwą miłość?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najchętniej oglądanych reality-show. Teraz widzowie śledzą losy uczestników 8 edycji programu. W tym sezonie emocji nie brakowało. Kiedy zobaczymy finał hitu TVP?

Więcej na temat programu "Rolnik szuka żony" i aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony" to program, który ma licznych fanów, ale budzi też sporo kontrowersji. Formuła jest prosta - uczestnicy to samotni rolnicy i rolniczki, którzy nie mogą doczekać się małżeństwa. Spośród całej puli zgłoszeń wybierają osoby, które najbardziej im odpowiadają i zapraszają je do swoich gospodarstw.

"Rolnik szuka żony" - kto znajdzie prawdziwą miłość w ósmej edycji?

Wybranki wprowadzają się do domu na wsi, oczywiście w towarzystwie kamer. W takiej sytuacji nie trudno o nieporozumienia i konflikty - tak było np. u Marty i Pawła. Ale podczas ostatnich edycji przekonaliśmy się, że w reality-show zdarza się też znaleźć miłość. I na to właśnie liczą tytułowi rolnicy.

W tym sezonie śledzimy losy Elżbiety, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila. Czy uda im się spełnić marzenia o małżeństwie?

'Rolnik szuka żony'. Kandydaci ruszyli do pracy na gospodarstwie'Rolnik szuka żony'. Kandydaci ruszyli do pracy na gospodarstwie Fot. Instagram/ rolnikszukazonytvp

Podczas tej edycji nie brakuje emocji, finał zapowiada się więc bardzo ciekawie. Już teraz możemy się spodziewać kilku szczęśliwych zakończeń. Sporo działo się m.in. u Kamila - jego relacja z Izą aż kipiała od emocji. Ostatecznie jednak rolnik wybrał inną kandydatkę

Elżbieta - czy silna kobieta znajdzie męża w reality-show?

Skoro o emocjach mowa - wiele ich budzi też postać Elżbiety. To silna rolniczka, która nie bała się zagonić swoich kandydatów na męża do pracy w gospodarstwie. Nie wszystkim widzom jednak odpowiada jej temperament.

 
Wydaje mi się, że pan Stanisław potrzebuje cieplejszej, bardziej uczuciowej kobiety.
Ta kobieta sama nie wie czego chce od tych biednych panów - pisali po ostatnim odcinku fani programu na Instagramie.

Czy Elżbieta znajdzie partnera, który doceni jej mocny charakter? Czy tą osobą będzie Marek? Na te pytania powinien odpowiedzieć finałowy odcinek serialu. TVP zapowiedziało jego emisje na 19 grudnia. Wtedy dowiemy się, jak zakończą się losy uczestników ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.